Doklady

Více
07.12.2007, 14:02 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma Doklady
Originál vložil Dalis

Rancher> jak si to myslel s tou legalizací TP psaných na mrtvého na hraně zákona? Hledal jsme tvůj mail, abych ti mailnul, ale marně. když tak se ozvy na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dík

Můj mail je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo mi napiš soukromou zprávu na TMklubu!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Dalis
06.12.2007, 13:24 #2 od Dalis
Odpověděl Dalis pro téma Doklady
Rancher> jak si to myslel s tou legalizací TP psaných na mrtvého na hraně zákona? Hledal jsme tvůj mail, abych ti mailnul, ale marně. když tak se ozvy na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.11.2007, 18:49 #3 od radek
Odpověděl radek pro téma Doklady
Originál vložil michal250

Ahoj všichni. Dneska jsem si splnil malý sen , koupil jsem si ČZ 502 a protože je bez dokladů tak bych jí chtěl na vetránský papíry a občasné projetí. Poraďte někdo čím začít
a co všehno budu potřebovat. Tp už původní majitel neměl takže mám jen kupní smlouvu. díky za rady

Jak už je tady dole psáno! Mám k dispozici celou vyhlášku o veteránech a můžu ti ji poslat. Napiš mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a já ti poradím co a jak a pošlu ti tu vyhlášku k prostudování

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.11.2007, 22:40 #4 od Jirma
Odpověděl Jirma pro téma Doklady
Ahoj všichni. Dneska jsem si splnil malý sen , koupil jsem si ČZ 502 a protože je bez dokladů tak bych jí chtěl na vetránský papíry a občasné projetí. Poraďte někdo čím začít
a co všehno budu potřebovat. Tp už původní majitel neměl takže mám jen kupní smlouvu. díky za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.08.2007, 12:45 #5 od cptpravos
Odpověděl cptpravos pro téma Doklady
No jo je to tak,vyhláška zakazuje používání veteránů pro podnikání a soukromé účely,ale nikdo nikomu nezakazuje v hezký den si vyjet.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2007, 08:54 #6 od radek
Odpověděl radek pro téma Doklady
Originál vložil Honza Baloun

Že musím na evidenční kontrolu vím,to je jediný větší problém,ale šel by vyřešit.Veteránský klub mě taky napadnul,pokud ale vím,používání veterána se pak stane omezené.Nebudu si moct vyjet,kdy se mi zamane.Raději se zeptám,kontakt na jeden klub jsem již sehnal.

Podle vyhlášky, která upravuje provoz veteránů na pozemních komunikacích, kterou mám k dispozici je možné jezdit s veteránem neomezeně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.146 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account