co rikate na elektrickou Cezetu?

Více
12.08.2014, 12:13 #19 od syney
Odpověděl syney pro téma co rikate na elektrickou Cezetu?
Chtěl bych se zeptat.. je to rok co jsem četl článek o kastlíku na Cezetě v boku za nádrží. Na levé straně skrz tento prostor vede uzávěr od paliva. Je to volný prostor vedle přední vidlice.

Týden jsem to hledal a nedohledal. Zajímalo by mě jestli to bylo u některých typů v základu nebo to byla "přestavba" a jestli by jste měli link.

Díky

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.07.2014, 11:47 - 14.08.2014, 10:24 #20 od Tonda502
Odpověděl Tonda502 pro téma co rikate na elektrickou Cezetu?
Myslím ,že na elektro čezetu mohli využít design připravený pro 503 a mohlo to vypadat velmi dobře ..
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.07.2014, 07:42 #21 od Miro
Odpověděl Miro pro téma co rikate na elektrickou Cezetu?
Na tento projekt sa možno pozrieť z viacerých pohľadov:

Očami technika a fanúšika nových techológií.
Parádná myšlienka i realizácia. Pokrokové riešenie, elektropohon má budúcnosť. A že si vybrali na svoj projekt práve Čezetu je otázkou, mali k tomu svoje dôvody. Na druhej strane by nás to zase malo tešiť.

Očami obchodníka.
Podľa môjho názoru nemajú šancu to za túto cenu predávať. Kto je cieľový zákazník?
Veteránista, milovník starej techniky? Ten takého kočkopsa nebude chcieť ani náhodou.
Ten kto potrebuje ekonomické a variabilné vozítko na presun na krátké vzdialenosti a za málo peňazí? Ten si predsa nekúpi takúto neohrabanú obludu (pardón), s kterou sa ťažko manipuluje, náhradné diely sú problematické, servis prakticky žiadny.
Milovník retro, designu 60-70 rokov? Možno, ale tomu bude jedno, aký to má pohon.
Niekto solventný v zahraničí? To teda sotva, priznajme si, Čezeta nie je Vespa. Česko-slovenský trh je veru na toto primalý.
Áno, keď sa do niečoho takéhoto pustili, asi si urobili nejaký prieskum trhu.
Ale ako dopadli projekty Veroxu v Amerike, už spomínaný New Pionýr…

Očami majiteľa Čezety a člena klubu.
Náhradné diely budú drahšie a drahšie a nedostatkovejšie, to je smutné…

A čo je zvláštne na tom, že niekto vlastní výhradné právo na slovo Čezeta a design? Firemné značky, názvy, designy...sa predávajú, nakupujú, kopírujú, kradnú... Firmy sa o ne súdia...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.07.2014, 17:40 #22 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma co rikate na elektrickou Cezetu?
Kotoučovka na předek - už je tady prezentována. To, že někdo zkouší udělat elektroskútra - budiž, máme i "prase nekuřáka" . Horší je to s vysavačem dílů á la Pragos. Ale nejvíc mě zarazilo, že firma drží výhradní právo na slovo Čezeta a také na DESIGN! Viz zde .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.07.2014, 13:32 #23 od Enko
Odpověděl Enko pro téma co rikate na elektrickou Cezetu?
Nevím, jak moc dlouhý život bude mít tento projekt, ale co mě zaujalo tak jsou hydraulické brzdy a zadní kotoučová brzda... :ohmy:
Zná někdo tohoto autora, když se věnuje těmto strojům a i renovované kousky nevypadají vůbez zle, nebo je to jen nějaký skrytý tuner Čézet?? :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.07.2014, 10:31 #24 od 505
Odpověděl 505 pro téma co rikate na elektrickou Cezetu?
Mě to jako super nápad nepřipadá, už teď je součástek na skutry málo, a na burzách překupníci neví co za to chtít, a jak se rozkřikne že tihle skupují díly nebude už vúbec nic. Jen doufám že za cenu €9000-11000 to nepůjde na odbyt jak rohlíky....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.102 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account