nasazení zadního kola

Více
01.07.2016, 17:40 - 01.07.2016, 17:45 #7 od pedol
Odpověděl pedol pro téma nasazení zadního kola
A zrovna na těch obrázcích je to, na co upozornil admin Miro. Pokud se tam domontujete ten výfuk, tak osovou hřídel nevytáhnete bez jeho demontáže. Už se tady někde psalo, proč ty matky mají být u výfuku a hlava hřídele u brzdového štítu a jak se musí při defektu čekat na vychladnutí výfuku při demontáži kola.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.07.2016, 12:58 #8 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma nasazení zadního kola
jak je tady napsáno,ta matka přijde zvenku vidlice za napínák.Tady to máte.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.07.2016, 10:37 #9 od Miro
Odpověděl Miro pro téma nasazení zadního kola
Ale i tak administrátor ďakuje p.pedolovi za všetkých zúčastnených za pohotové a fundované odpovede na tomto fóre. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.07.2016, 10:28 - 01.07.2016, 10:29 #10 od pedol
Odpověděl pedol pro téma nasazení zadního kola
Chyba je na 4.snímku, Dutá hřídel rozety má vybroušeny dvě rovnoběžné plošky, které mají zapadnout do otvoru ramena kyvky, aby se hřídelka neotáčela. Pak se dotáhne matkou ZVENKU.
edit: P.S. Důchodce byl pomalejší

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.07.2016, 10:25 - 01.07.2016, 10:29 #11 od Miro
Odpověděl Miro pro téma nasazení zadního kola
Tá označená matka má byť zvonku vidlice. Drží rozetu vo vidlici i po vybratí zadného kolesa. Je to celé skonštruované tak, aby sa pri výmene kolesa nemusela dávať dole rozeta, ani ten po...tý kryt. A ešte k tomu sa ani nedotkneš špinavej reťaze.
Ale zdá sa mi z tej fotky tá matka akási malá. Má to byť tušímže na kľúč 32 a má vybratie na pérovku poz.18 a matku poz.17. A oska má byť opačne.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.07.2016, 07:56 #12 od Mašek
nasazení zadního kola vytvořil uživatel Mašek
Ahoj já vím že vás tu trochu zatěžuju odpověďma, ale mám zase další problém :D nejak mě nejde dát dohromady zadní kolo. prostě se nevejde do ramene. Neví někdo podle fotek co jsem udělal blbě. Bohužel skutra jsem nerozdělával sám takže nejsem si jistej jestli je to dobře

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.124 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account