Štvrtok 2.8.- Restaurace Gambrihnus

Více
13.07.2018, 07:30 - 13.07.2018, 07:31 #1 od Jitka
Odpověděl Jitka pro téma Štvrtok 2.8.- Restaurace Gambrihnus
Přátelé, kamarádi, milí skútristé,
navrhuji ponechat tento termín jak je, tj. v restauraci v Líšni. Jsou dovolené, hodně z nás jezdí po světě či po zemích Českých :woohoo: , a nebude zde tak početná účast, jako jindy.
Vynahradíme si to v září. Už teď můžete navrhovat do diskuse vaše oblíbená místa v dosahu +- 20 km od Brna. První čtvrtek v září , tj. 6.9., se blíží, je to za chvílu, tak ať stihneme zamluvit patřičný počet míst v nějaké pěkné výletní hospůdce. Eventuálně vyjedeme někam za Brno a vrátíme se na závěr posedět, popít trochu nealko piva a pokecat kamkoliv do Brna, např. do restaurace Kanas v Králově Poli. Mají tam pěkné parkoviště, uvidíme na svoje skútříky, výborně tam vaří a obsluha je taky šikovná. Toť můj návrh.
Posílejte vaše další návrhy, potom dáme hlavy dohromady a vybereme to místo, kde bude největší zájem.

Vaše Jitka Čezetka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.07.2018, 04:55 #2 od Arpi350
Odpověděl Arpi350 pro téma Štvrtok 2.8.- Restaurace Gambrihnus
Kladu si stejné otázky jako Miro. Když jsem se před lety začal účastnit výjezdních schůzí, jezdilo se do Bitýšky, Bílovic apod.. Prostě schůze spojená s hezkou projížďkou. Svou účast na výjezdních schůzích do hospod jako je tato, U Trávníčka apod. silně zvážím (přestože mám čas a členy klubu bych rád viděl).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.07.2018, 13:13 #3 od Jitka
Odpověděl Jitka pro téma Štvrtok 2.8.- Restaurace Gambrihnus
...já se snad vrátím z Liberce, teda vlastně z Krkonoš nebo kde tou dobou budeme, do Brna, abych to "výjezdní" zasedání stihla.

Myslím ale, že zvítězí přirozená lenost a zůstaneme v Jižních Čechách, protože tam ve čtvrtek 2.8. brzdíme a užíváme si nejkrásnější dovolenou na Čezetách, které jsou starší než my a jezdí jako víno :-)

Vaše Jitka Čezetka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.07.2018, 13:03 - 12.07.2018, 13:09 #4 od Miro
Štvrtok 2.8.- Restaurace Gambrihnus vytvořil uživatel Miro
Prečo sme ustúpili od výjazdných zasadaní?
Prečo ideme uprostred leta do krčmy medzi paneláky?
(s najhorším pivom v strednej Európe :( )
Prečo si pekne po práci neurobiť krátky výjazd Moravským krasom?
Zastaviť sa na zmrzlinu, kávičku, pobaviť turistov našimi krásnymi strojmi...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.085 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account