Plexi na Manet-Tatran

Více
17.08.2010, 19:02 #7 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Plexi na Manet-Tatran
Hledal jsem hledal a jeste prodavaj zde zetaservis.wz.cz/manet.htm , ale kvalitu neznam Udo ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.08.2010, 21:45 #8 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Plexi na Manet-Tatran
Monty mě odkázal na člověka který si říká tatran22, ale od toho si nic nekoupím, není to solidní obchodní partner. Pana Jakubíka znám, ale když si to nechám poslat ze slovenska, přijde mě to plexi nejméně o 300,- Kč dráž, než když si ho koupím na burze v Brně. Jenže mě se nechce čekat do podzimu na motortechnu, proto jsem se ptal, jestli to někdo neprodává tady v republice! Nevíš o někom jiném, než je Monty?

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.08.2010, 20:33 - 16.08.2010, 20:34 #9 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Plexi na Manet-Tatran
pokud vim, tak plexi Manet vyrabi www.montyjawa.cz a Jakubik na Slovensku, kvalitou vubec netusim, nevidel jsem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.08.2010, 13:58 #10 od Uďa
Plexi na Manet-Tatran vytvořil uživatel Uďa
Zdravím všechny! Měl jsem opět menší nehodu při parkování v garáži. Ztratil jsem balanc a opřel jsem se s motorkou o kapotu auta. Všechno přežilo bez úhony, krom plexištítu, kterej neudržel váhu stroje a moji a prasknul. Teď se snažím sehnat novej, ale nemůžu najít kontakt na spolehlivého prodejce s kvalitním plexi (už jsem se jednou spálil). Nevíte někdo o prodejci, nejlépe z moravy, nebo někom, kdo posílá na dobírku? Díky za odpověď Uďa

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.085 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account