Tatran 125, řazení

Více
05.04.2009, 16:24 #7 od kamik
Odpověděl kamik pro téma Tatran 125, řazení
dobry den shanim kolo do prevodovky myslim ze to je 1. rychlost a ma 33 zubu. nevite nekdo nebo nemate???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.01.2008, 17:35 #8 od radek
Odpověděl radek pro téma Tatran 125, řazení
Originál vložil Krtek

Zdravim všechny skůtráky. Potřeboval bych poradit se spojkou na Tatranka. Potřebuju nové korky spojka uz klouze jako krava a viděl sem zatím jen celé lamely. Nevíte někdo o samostatných korcích? Popřípadě kdyby mi někdo napsal jejich tloušťku zkusil bych je udělat ale už sem je dělal jednou a neodhadl jsem tloušťku tak sem dobrušoval dobrušoval azž to bylo dobre složil sem to jelo to supr ale po par kylakach začala klouzat jak sviňa.

Na spojku je třeba použít skutečný korek, ne korkovou drť, která se dá nejčastěji sehnat. Já používám korek ze škuntů od vína. Jinak tloušťka lamely i s korkem by měla být 2,5 - 3 mm. Jestli budeš potřebovat poradit více napiš mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jinak prokluzování spojky nemusí být vždy lamelamy, ale také unavenýmy pružinami!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.01.2008, 15:44 #9 od Martas
Odpověděl Martas pro téma Tatran 125, řazení
Zdravim všechny skůtráky. Potřeboval bych poradit se spojkou na Tatranka. Potřebuju nové korky spojka uz klouze jako krava a viděl sem zatím jen celé lamely. Nevíte někdo o samostatných korcích? Popřípadě kdyby mi někdo napsal jejich tloušťku zkusil bych je udělat ale už sem je dělal jednou a neodhadl jsem tloušťku tak sem dobrušoval dobrušoval azž to bylo dobre složil sem to jelo to supr ale po par kylakach začala klouzat jak sviňa.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
02.01.2007, 11:26 #10 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Tatran 125, řazení
Začal bych spojkou, bo nemusíš půlit motor, ale pokud ti prokluzuje motor pouze při jedné rychlosti, tak je asik nějaká kravina v převodech.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.12.2006, 22:12 #11 od Davka
Tatran 125, řazení vytvořil uživatel Davka
Potřebuju poradit,můj Tatran 125 řadí všechny rychlosti,jen trojka prokluzuje,jako kdyby byla volná spojka,někde jsem četl že je chyba v řadících vidličkách.Tak nevím co mám prohledat,spojku,nebo převodovku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.092 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account