Korba páv

Více
22.04.2017, 13:24 #1 od LUPO
Odpověděl LUPO pro téma Korba páv
Velice Vám děkuji za radu. Zkusím sehnat a opravit. Snad to dobře dopadne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.04.2017, 09:43 #2 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Korba páv
Ahoj, taketo diery sa vacsinou cinuju, po zacinovani sa to vybrusi ako tmel, inak ja mam dobru skusenost aj s tmelom na plasty, z vnutra by som to natiahol zelenym so sklenym vlaknom, velmi tenko a presne (velmi zle sa brusi) , z vonku ciernym na plasty, je pruzny a z cisteho kovu sa neodlupuje. Riesenie za 500kc a urcite to fungovat bude. Vela zdaru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
19.04.2017, 17:54 #3 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Korba páv
Když je to tak, myslím že Tě odradila cena nové korby!Pane 505-myslím že jsem odpověděl pánovi na jeho dotaz dle svého názoru,nikoliv dle jeho finančních možností a citového vztahu k jeho pav-korbě! Čau na srazu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.04.2017, 15:17 #4 od LUPO
Odpověděl LUPO pro téma Korba páv
Děkuji za radu ne zcela podle mého očekávání. Sice jak oba píšete toto řešení by bylo nejjednodušší a nejrychlejší,což si myslím,že je pravda. Jenže já už teď k té děravé korbičce mám vztah a nedám ji i když je v takovém stavu. Takže zkusím chvíli počkat co mě popřípadě jěště někdo poradí a pustím se do opravy. Kilogramy navíc řešit nebudu,protože pavik má nějakou nosnost a já tam nehodlám vozit,,pytle cementu"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.04.2017, 14:32 #5 od 505
Odpověděl 505 pro téma Korba páv
Pane herec, myslím že tazatel měl na mysli jen zalaminovat současné díry, nicméně mám za to, že tvoje řešení s novou celolaminátovou korbou bude podstatně jednodužší a rychlejší než se patlat s nějakejma dírama.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
18.04.2017, 19:02 #6 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Korba páv
Ahoj, nebylo by tohle nejlepší a nejlehčí řešení ? Pokud máš podvozek jakž takž v dobrém stavu a koupíš tuhle lehkou korbu ? Mnoho skútristů zvolilo tuhle verzi. Podvozek původní a laminátová korba. Je o pár kg lehčí než původní kovová a myslím že vydrží. Skútr má obsah motoru "pouze" 175 cm3 a 9,5 koní.Každý kilogram směrem dolů se počítá !
www.mototechnik.cz/index.php?main_page=p...h=20&products_id=248

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.101 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account