Občasník

Více
18.07.2018, 20:38 #7 od marcel
Odpověděl marcel pro téma Občasník
Sice nevím, kdo je "skútrbrno", ale asi si to umím představit :-). Nevím, co má společného existence Občasníku na skútrstránkách se srazem "Hálův mlýn". To byl jeden z nejhorších srazů za poslední roky a není to jen můj názor, i když jsem ho do Občasníku napsal já. Tony na tomto srazu byl a myslím, že si svůj názor udělal.
Názory mých kolegů na tento sraz byly ještě mnohem kritičtější, než jsem napsal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.07.2018, 20:21 #8 od skutrbrno
Odpověděl skutrbrno pro téma Občasník
Ahoj Tony - Skutrklub byl založen v Brně a ty jsi u toho nebyl a spory s mezi Marcelem a mnou znáš jenom od Marcela. Z jednoho zdroje a to nemusí být zcela objektivní. Stačí si přečíst hodnocení Marcela srazu v Brně (Hálův Mlýn).....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.07.2018, 12:04 - 18.07.2018, 12:09 #9 od marcel
Odpověděl marcel pro téma Občasník
Ahoj Jitko, Tony ti myslím jasně vysvětlil, jak je to s těma koulema v gatích. Já samozřejmě nemám nic proti tomu, aby byl Čezetářský občasník zveřejňován na stránkáh Skútrklubu. Moje nové stránky ovšem už rušit nebudu (ani pak znovu obnovovat) podle toho, jak ty se vyspíš. Jednou jsi rozhodla, tak já jsem učinil protiopatření v podobě vlastních stránek, aby čtenáři Občasníku nepřišli o své čtení. Pokud tedy by měl být Občasník dále na stránkách Skútrklubu, může si ho tvůj admin stáhnout ze stránek České sekce Skútrklubu Čezeta, kde je Občasník volně přístupný ke stažení, a umístit na vaše stránky. Dávám vám k tomu svolení !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.07.2018, 07:54 #10 od tony
Odpověděl tony pro téma Občasník
Jitko dle meho je ted zbytecne o tom diskutovat, to jste meli na foru prodiskutovat pred vasim rozhodnutim. Marcel vytvoril vlastni stranky a nebude se vracet do fora, na to my chlapi mame koule v gatich.
Obcasnik je sice vicemene zameren na deni v Ceske sekci, ale kazdy mohl a muze do obcasniku prispivat. Dle mnoha kamaradu je tento list natolik informativni, ze z neho cerpaji odborne podnety, a napr. at uz Slovaci ci Nemci se prave z informaci Planu akci zucastnili nekolika peknych srazu.
Klub cezeta sdruzuje mozna stovky nadsenych fandu a proto byla skoda, bez predchoziho zverejneni rozstepit myslenku a idei clenu jako Borovec, Ullmann, Malypetr ci jinych, dnes uz neboztiku. A musim se priznat, ze tve zvoleni do funkce jsem se dovedel prave z obcasniku.
Ale rec se mluvi, voda tece, snad si na srazu u Milana 2019 podame vsichni ruce a zvednem stopku.
Tony

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.07.2018, 11:59 - 17.07.2018, 12:02 #11 od Jitka
Občasník vytvořil uživatel Jitka
Ahoj fšem,
téma Občasník je, jak je vidět ze sdělení pana Ing. Marcela Malypetra, stále živé.
Z mé strany vám sděluji , že pokud chcete, Občasník sem vrátíme. Potřebuji od vás vidět nebo slyšet, jaký je váš názor. Pište prosím sem, ať nezaplácáváme hlavní stranu našich webových stránek.

Děkuji
Vaše Jitka Čezetka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.132 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account