Skútrjízdy

Až do Aše - skútrjízda 2011


1. den - sobota 2. července.

den1Zahájení jízdy na historickém místě – startu VC ČSR -  Bosonohy v 8:15 hodin.

Počasí pro jízdu jako stvořené oblačno, ne příliš teplo, mírný vítr.

Družstvo zahajovalo v sestavě Martin, Miroslav, Zdeněk H. a Zdeněk R.

 

Skútrjízda 2010 aneb Z Balatonu na Balaton

spolecna

Termín: 3. - 11. července 2010

Složení: 8x skútr Čezeta + PAv

Trasa: Čechy – Slovensko – Rakousko – Maďarsko – Slovinsko – Chorvatsko – (Polsko) max. ujetá vzdálenost 2020 km

 

mapa

 

SkútrJízda 2009 - Mokré...

SkútrJízda 2009 - Mokré...Tradiční dovolená pohodových cestovatelů na ojedinělých cestovních motocyklech, i tak by se dala nazvat tato akce. Trasu letošní jízdy naplánoval Roman, jakožto velikán sedlající šlapací jednostopá vozidla nás povodil po krásách východních Čech a krkonošského Polska.

Skútrjízda 2008 - Na Čezetě do Schengenu

Skútrjízda 2008 - Na Čezetě do SchengenuNázov tohtoročnej skúterjazdy asi mnohých prekvapil. Určite si nejeden z čitateľov hneď poťukal na čelo, že sme sa zbláznili a vydali sa s našimi Čezetami na tak ďalekú cestu. Ono je to však trochu inak. Názov expedície má prenesený význam. Česko a okolité krajiny zrušili nedávno úplne hranice a tak sme toho hneď využili. Rozhodli sme sa "preštrikovať" SK/CZ hranicu i na miestach, kde to nebolo donedávna možné. Na koncoch hranice sme to však nedobrzdili, a tak sme trochu zabrúsili i do Rakúska a do Poľska.
Uvarte si kávičku a začítajte sa do obsiahlej reportáže zo Zdenkovho pera:

Skútrjízda 2007 - Dobytí Dukly

cl202Je tady dlouho očekávaná reportáž ze skútrjízdy 2007. Letošním cílem cesty se stalo východní Slovensko. Trasu pro změnu naplánoval Miro Gerža, který jakožto pravý Slovák zná svoji zemi lepší než my Čehůni.

Rakousko 2006 – Grossglockner

Tak po roce tu máme opět krátkou reportáž z dlouhé cesty poutníků na skútrech Čezeta. Letos byl vybrán jeden z nejobtížnějších terénů v celé Evropě, a to rakouské Alpy a s nimi spojený výjezd na meku všech motorkářů – Grossglockner.