Zvůle 2019

     

Čezeta: 112
Tatran/Manet: 12

Skútry vyrobené v ČSSR: 124

 

Nejbližší akce

4. moravské setkání motorek a automobilů RVHP
13. zář. 2019 - 15. zář. 2019
   Ještě 52 dnů.
Oslava 100. výročí vzniku ČZ
14. zář. 2019 - 14. zář. 2019
   Ještě 53 dnů.

Pravidelná setkání

Členové klubu z Brna a okolí se setkávají každý první čtvrtek v měsíci.
Protože 4.7. je před prodlouženým víkendem, další setkání bude výjimečně 11.7.2019, 17:00, U křivé vrtule, Brno Medlánky

Fórum novinky

Tišnov 2005

.

Setkání veteránů v Tišnově Počátkem září se v Tišnově uskutečnil další ročník tradičního setkání příznivců a majitelů historických vozidel. Na srazu bylo tentokrát hodně přes stovku vozidel a žádný z účastníků určitě nelitoval. Počasí bylo velmi příznivé, dopoledne pěkně svítilo sluníčko, a i když se později zatáhlo, déšť nehrozil.
Hlavní část setkání se odehrávala na náměstí, které bylo uzavřené běžnému silničnímu provozu. Na šikmo položeném náměstí se shromáždili všichni účastníci se svými stroji a po obdržení startovních čísel nechali svá vozidla obdivovat návštěvníky. Pořadatelé rozdali divákům anketní lístky k hodnocení elegance strojů a jejich posádek. Na závěr výstavy proběhla i předváděcí jízda jednotlivých vozidel, aby diváci mohli lépe rozhodovat o těch nejlepších. Tato přehlídka byla doprovázena zasvěceným a poutavým komentářem, takže na své si přišli i úplní laici. Vyhlášením vítězů skončila část pro veřejnost a soutěžící se po obědě rozloučili rozpravou s podrobným vyhodnocením a krátkou vyjížďkou. Je potěšitelné, že náš člen Michal opět získal druhé místo ve své kategorii. Bohužel tento ročník se již musel obejít bez účasti jeho pravidelného návštěvníka, tišnovského rodáka a skútristy Luboše. Vzpomínáme.
Setkání v Tišnově pokládám za velmi zdařilý podnik, který působí „rodinným“ dojmem i přes profesionální práci pořadatelů. Doporučuji účast v dalších ročnících – přijeďte povzbudit a podpořit hlasem skútristy.

Fotografie zde

You have no rights to post comments

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Kubálková
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account