Víčka na kyvku 501

Více
29.07.2012, 17:50 #1 od karlos
Odpověděl karlos pro téma Víčka na kyvku 501
Tak chyba, v Motoren.sk mi na burze v Chotusicích řekli že to zadní víčko měli a mají ho na internet v nabídce ale již je vyprodáno a nejsou a neví kdy budou. Prý je bude mít ten motokrámek z Ústí n/L se žlutou avií.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.07.2012, 08:17 #2 od karlos
Odpověděl karlos pro téma Víčka na kyvku 501
Díky za odpověď a radu. Motoren.sk je skutečně má. Jinak jak nahradit to těsnění krytu a kývačky nevím. Možná by šlo použít gumové kroužky které se používali k těsnění odpadních potrubí PVC.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.07.2012, 07:39 #3 od Capin
Odpověděl Capin pro téma Víčka na kyvku 501
Tu zadní vyrábí motoren.sk. A nevíte, čím nahradit gumové těsnění mezi motorem a kyvkou u 501?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.07.2012, 20:03 #4 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Víčka na kyvku 501
tu, co je zezadu na kyvce, tak jsem snad i někde zahlédl, že se možná i vyrábí, ale teď si za boha nevzpomenu. Chce to sledovat Aukro, občas tam na nějakou narazím. Boční bežně ulítnou po vymetení vetších nerovností. ale ty si vyrobíš z plechu doma sám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.07.2012, 15:40 #5 od karlos
Víčka na kyvku 501 vytvořil uživatel karlos
Určitě hodně skútrů typ 501 jezdí bez víček kyvky vidlice, stejně tak bez krytu řetězu jezdí 502. Na 502 se vyrábí kryty řetězů v replikách a docela slušných ale také za ne méně slušnou cenu. Krytů je málo a originál nejsou nikde vidět. Pamětníci co na skútrech jezdili mi říkali že z 501 ty kryty se ztráceli za jizdy a na 502 se většinou vyndavali. Nevíte někdo jestli se vyrábí repliky na kyvku 501-čky. Na burzách jsem na ně, hlavně na ten zadní oválný nikdy nenarazil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.086 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account