skládání motoru 502

  • HonzaBK
  • Autor tématu
  • Offline
  • z6hurvinekvseznam.cz
Více
12.02.2014, 06:39 #7 od HonzaBK
Odpověděl HonzaBK pro téma skládání motoru 502
jojo díky a ty šroubky a ta podložka dle obrázků v dotazu?? Nikdo neví?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.02.2014, 23:16 #8 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma skládání motoru 502
je to to isté, ziadny rozdiel, ale ak si ho nemal nakopnutý, tak odporúčam pozriet aký výbrus je na pieste, ak je tam už tretí štvrtý, tak opotrebenie prevodovky môže byť neviditelné, ale môže vyskakovať rýchlosť, ja vždy zapilujem horizontkou , aby mali výstupy na kolečkách prevodovky vždy hranu, nie oblúčik, taktiež odporúčam vymeniť všetky pružinky, vydličky a guferá, S ložiskami mám zatiaľ skúsenosť, že boli bez vole a už som mal motor aj s piatym výbrusom, tie staré su asi kvalitnejšie ako nové, To je asi všetko, inak by nemal byť problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • HonzaBK
  • Autor tématu
  • Offline
  • z6hurvinekvseznam.cz
Více
10.02.2014, 08:43 - 10.02.2014, 08:55 #9 od HonzaBK
Odpověděl HonzaBK pro téma skládání motoru 502
Tak bych potřeboval další dvě rady při skládání:
1. Jaký rozměr má podložka č.18 na předlohové hřídeli, je asi kalená a broušená? Kolik má vnější průměr a tloušťku. Nebo se tam vkládají různé tloušťky na vymezení vůle předlohové hřídele? Musí tam vždy nějaká (aspoň tenká) být? - viz obr.1
2. Na montáž řadicího automatu jsou 3 kusy šroubků M5x15 a poslední je nějakej zvláštní osazenej? Já mám všechny 4 stejné. Proč je ten jeden osazenej a do které dírky patří? - viz obr. 2 pozice č. 6 a 7.
3. Je někde návod na skládání motoru 502? Já mám zkušenosti zatím jen s Jawami 250 a 350.
Děkuji

Příloha 502_pevodovka.doc nebyla nalezena.

Příloha 502_azen.doc nebyla nalezena.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • HonzaBK
  • Autor tématu
  • Offline
  • z6hurvinekvseznam.cz
Více
20.01.2014, 11:10 - 20.01.2014, 11:12 #10 od HonzaBK
Odpověděl HonzaBK pro téma skládání motoru 502
Díky
aha takto mě chybí ten kolík dále chybí řemenice a ten specïální šroub (v katalogu je to napsáno matice). Dá se to někde sehnat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.01.2014, 16:34 - 18.01.2014, 16:35 #11 od pedol
Odpověděl pedol pro téma skládání motoru 502
Vnitřek primárního kolečka je kužel, který je nasunut na protikužel čepu klikovky. Na kolečko je přes kolíček nasunuta řemenička a vše je na klikovku dotaženo špéci šroubem.
Před montáží víka je samozřejmě třeba kolečko nasadit předem a pak teprve nastrčit víko s guferem.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • HonzaBK
  • Autor tématu
  • Offline
  • z6hurvinekvseznam.cz
Více
14.01.2014, 06:57 #12 od HonzaBK
skládání motoru 502 vytvořil uživatel HonzaBK
Sehnal jsem motor ze skutra a když jsem ho rozebral, tak je zánovní, kolečka skoro neopotřebovaný apod. Je tam nějaká věc na co si dát při skládání pozor, měl jsem rozdělaný zatím jen motory z Jaw 250 a 350, ale skutr budu dělat poprvé, tak se ptám, abych na něco nezapomněl nebo něco špatně nenastavil. A ještě potřebuju vědět jak je tam přiděláno řetězové kolo na klikovce (motor byl bez levýho krytu a řemenice) Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.099 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account