Zadní kyvka ČZ 501

Více
02.03.2015, 17:26 #19 od mojmirmatta
Odpověděl mojmirmatta pro téma Zadní kyvka ČZ 501

Zdravim

A kde ste kupovali ten zadny tlmic na 501?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.03.2015, 15:10 - 02.03.2015, 15:11 #20 od 505
Odpověděl 505 pro téma Zadní kyvka ČZ 501
S tlumičem to nebude složitý, podle obrázku zde a z odkazu je dole na tlumiči vidlička a nahoře bude nejspíš taky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.03.2015, 12:03 #21 od frikulin
Odpověděl frikulin pro téma Zadní kyvka ČZ 501
Děkuji za reakci. Abych to vysvětlil proč to řeším. Moje původní kyvné rameno je opravdu hodně svařované...když jsem renovoval tak jsem to nechal opravit. Pak jsem jednou takhle šel po burze a vidím skútra a vedle druhý motor a kyvné rameno...jen jsem nahlédl a viděl jsem, že má toto oko. Chlapík prodával celek...motorku a náhradní motor, no a shodou okolností tam stál zákazník a chtěl skútra a nechtěl náhradní motor. Takže jsem kvůli tomu očku a vlastně kvůli kyvnému ramenu koupil celý pohonný agregát. Takže moje vize není zlepšovat jízdní vlastnosti, ale spíš to, že chci krásné nepoškozené rameno a tlumič bude bonus :) Děkuji, Vláďa.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.03.2015, 11:57 - 02.03.2015, 11:57 #22 od DavisFled
Odpověděl DavisFled pro téma Zadní kyvka ČZ 501
Zdravím,
pošlete mi maila na dpsp(zavináč)seznam.cz ;)

Davis

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.03.2015, 11:19 #23 od Beowulf
Odpověděl Beowulf pro téma Zadní kyvka ČZ 501
Tlumič jsem kupoval nový a snad bych našel i typ. Horší je ten horní držák. Rozebírat se mi to nechce. Buď se najde někdo, kdo ho má venku, nebo to naměřit podle kastle. Jestli si to dobře pamatuji, tak má na ploše, která dosedá ke kastli průběžnou drážku. Ta je z důvodu obejití pertlu ka kastli. Otázkou je, jestli onen přidaný tlumič, je opravdu takovým přínosem?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.03.2015, 10:03 #24 od frikulin
Odpověděl frikulin pro téma Zadní kyvka ČZ 501
Děkuji za reakci. Vím, že zakládání nových příspěvků bez pečlivého prostudování starých je nežádoucí. Nicméně odkaz na strohou diskuzi mi moc nepomůže :( Potřeboval bych reakci někoho kdo to celé měl v ruce a je schopný a ochotný například udělat výkres horního uložení. Je schopný říci tlumič je ten a ten tak si ho sežeň apod. Děkuji ještě jednou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.100 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account