excentr v zadní kyvce 501

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik Autor tématu
  • Offline
  • započatá renovace
Více
08.12.2016, 14:43 #1 od Kyslik
Odpověděl Kyslik pro téma excentr v zadní kyvce 501
jo, já to předělám jak je to na té 05. stejně když to mam nekompletní, tak mi přijde lepší shánět něco, co funguje. Dík za info a fotky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.12.2016, 13:06 #2 od Arpi350
Odpověděl Arpi350 pro téma excentr v zadní kyvce 501
Já nějaký fotky mám, ale nic moc kvalita. Ale teda vřele doporučuju předělat to po vzoru 501.05 - napínák s gumou (poslední foto). Nebo, pokud jsi excentrický napínák rozlisovával kvůli výměně ložisku, doporučuju ho po slisování na pár místech nabodovat svářečkou. není nic horšího na 501, než roszypanej excentrickej napínák někde daleko od domova. U něj je prostě chyba ta, že vačka se opírá jen o jedno ramínko napínáku. Pořád to má tendenci se to vykrucovat a tím pádem povolit v tom lisovaným spoji. Myslím že kvůli tomu u 501.05 přešli na systém s gumou.









Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik Autor tématu
  • Offline
  • započatá renovace
Více
07.12.2016, 16:57 #3 od Kyslik
excentr v zadní kyvce 501 vytvořil uživatel Kyslik
Ahoj. Začal jsem dávat dohromady zadní kyvku (po rozpůlení tam půlka věcí nebyla) a s pár věcma si nevim rady ani podle katalogu (asi už by to chtělo pauzu :) ) Jde mi o ten excentrický napínák. (Tady na fotkách jsem u nikoho nenašel tu díru v kyvce na něj. To nikdo nemáte či co? :ohmy: ) Neměl by někdo fotky? Díly? Video ze sestavování :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.123 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account