Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe

Více
22.06.2020, 13:39 #1 od Me2di
Odpověděl Me2di pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
Tak furt nic, něco dělám blbě, našel by se prosím dobrovolník co by mi pomohl to rozhýbat? Okolí Čelákovic někde do 50km , platím palivo, dáme grilik a nějaká odměna taky bude. Už bych se rád svezl, moc prosim ... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.05.2020, 04:49 #2 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
Pak bych hledal problém buď v přívodu paliva nebo vzduchu. Vymontoval bych gumovou přírubu mezi sáním a karbecem a oddělal hadici přívodu benzínu, kde bych otestoval otočením kohoutku průtok benzínu, pokud bude průtok ok, je problém v plovákové komoře (po zimě se ti z biosraček v benzínu udělal lógr) apod.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.05.2020, 20:59 #3 od Me2di
Odpověděl Me2di pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
Nejde za plynem ani při sytici a ten vypínám poměrně brzy, svicka je cerna suchá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.05.2020, 04:57 #4 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
Když je motor studený a máš zapnutý sytič při startu, jde motor normálně do otáček? Pokud ano, hledej chybu v okruhu hlavní trysky. Jakou barvu má po vyndání svíce?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.05.2020, 19:31 #5 od Me2di
Odpověděl Me2di pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
Prosím pánové, po zimě chytí hned. Na volnoběh běží moc pěkně, ale jakmile chytím za plyn tak se dusí, už jsem to složil a rozložil a vyčistil a šteloval a pořád stejný, prosím o radu, děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.09.2019, 17:52 #6 od Me2di
Odpověděl Me2di pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
Tak doufám, že jste se všichni vrátili ku spokojenosti až domů. Chtěl jsem odjet do Strakonic, nic méně něco mám špatně bud s převodovkou, nebo řazením, nějak nevím kde mám jedničku, stále se mi skútřík chová jako by se rozjížděl na vyšší stupeň až po úplném puštění spojky chcípne. Dokážete mi prosím poradit či pomoct? Díky moc a těším se na nějaké fotky ze Strakonic. Me2d. Buď jsem mladej, nebo blondýna a ani jedno se mi nezdá... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.103 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account