Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe

Více
04.09.2019, 12:53 - 04.09.2019, 12:54 #13 od D-D-D
Odpověděl D-D-D pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
Propozice pro Lhenice asi nejsou. Bylo to domlouvané e-maily už dávno.
Orientačně příjezd v pátek navečer, posezení a pokec, v sobotu program ve Strakonicích, v neděli během dopoledne odjezd domů. Příp. podrobnosti a zda je ještě možné se přihlásit sdělí šéf české sekce Skútrklubu a organizátor srazu na e-mailu marcel(zav)skutrklubcezeta.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.09.2019, 12:15 #14 od Me2di
Odpověděl Me2di pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe

O Lhenicích jsem tu v akcích nic nenašel, myslel jsem Plumlov sraz vozidel RVHP. Prosím nějaké propozice?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.09.2019, 12:12 #15 od Me2di
Odpověděl Me2di pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
Ok, jasně, je pochopitelně za tu dobu 56let používání různě drobně upravován, třeba lak je jen sprejem, ale není to nejhorší, pak je použito tažné už z druhovýroby, které se mi snad povede zapsat do tp (Pava budu mít zřejmě s vlastní spz) jinak se mi zdá ne moc upravovaný, ale nejsem znalý prasátek, jen se tím teď prokousávám, potřeboval bych to stihnout a poštelovat, abych mohl jet na ten sraz, je někdo prosím někde z okolí že bych pro něj zajel a zase odvezl, nebo by se někdo dokázal stavit a pomohl mi? čas se blíží a sám prostě neumím štelovat a tahat za plyn, dusí se a jede více méně jen na sytič, tryska vyčištěná je tam 98 (možná 96?), díky moc. Odměním se.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.09.2019, 05:34 - 03.09.2019, 05:36 #16 od D-D-D
Odpověděl D-D-D pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
To Me2di:
Pokud jsi měl na mysli kolizi ČZ oslav se srazem ve Lhenicích, tak to je naopak podpůrný sraz pro oslavy. Ve Lhenicích se sejde banda skútrařů, kteří pak společně vyrazí do Strakonic... :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.09.2019, 18:26 - 01.09.2019, 18:39 #17 od 505
2926 11b se sytičem je právě jediný správný na model 502/05 panel, pokud je karb v pořádku tak to na něj normálně jezdí, nebo dokonce i lépe, ale muže být nepatrně vyšší spotřeba. Panelkový řidítka mají krutiruk, není se čeho obávat. Jen komponenty jsou dle mého zjištění nepatrně odlišné od standardních jawa-čz. Lankaři je kapitola, snad všechny lanka co jsem kdy koupil se museli nějak upravit. 2924 sd 14b je také použitelnej. Ovšem nějak se mě nezdá to slovo "nerenovovaném", spíš by mě tam sedělo částečně napaden kutilem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.08.2019, 12:23 #18 od Me2di
Odpověděl Me2di pro téma Další majitel čuníka, je to 502/05 deluxe
No právě jsem si to taky myslel a tak v pondělí budu mít 2924 sd 14b, nic méně i na tento karbec to klape, musím tedy vyměnit lanko plynu a s tím mám trochu problém, nevím jak na něj v panelových řidítkách. Prosím, máte nějaký oblíbený shop kde nakupovat, abych podpořil třeba skútraře, nebo nějakou spřízněnou duši a víte, že díly opravdu pasují? Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.143 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account