Chromové lišty Čezeta 175/01

Více
17. čvn 2020 10:45 #1 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Chromové lišty Čezeta 175/01
Tak jsem se spojil s panem Touškem a napsal mi (celkem fakt rychle, což mě mile překvapilo), že má problém s chromovnou a díly které poptávám jsou zrovna v chromovně. Některé díly by měli být již zítra, t.j. 18.6.2020, tak snad někteří z vás konečně budou mít to co chtěli.;)

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. čvn 2020 20:36 #2 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Chromové lišty Čezeta 175/01
Děkuji, ale to jsem si také našel! Jenže ani jeden e-shop ty lišty nemá komplet a na MV dily je sice má skoro všechny, ale nejdražší na celém internetu. Pokud si to budu objednávat po jedné liště od různých obchodníků, zaplatím na poštovném tolik, jakobych si chtěl koupit ještě jednu lištu navíc. Jediný obchodník co má všechny lišty na svém shopu a má rozumnou cenu je má skoro všechny nedostupné, nebo v jednom kusu a já potřebuji dva. Nemáte někdo kontakt na Etovar, resp na pana Touška, že by jste se zeptali, jestli bude mít brzo, nebo v dohedné době zboží?;)

Více
14. čvn 2020 19:09 - 14. čvn 2020 19:39 #3 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Chromové lišty Čezeta 175/01

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více
14. čvn 2020 15:51 #4 od Uďa
Chromové lišty Čezeta 175/01 vytvořil uživatel Uďa
Zdravím všechny skútrysty!
Spravuji, resp dokončuji zákazníkovy renovaci hodináře a pán někde potratil chromové lišty a to všechny. Nemá někdo doma na prodej a nebo neporadily by jste, kde koupit? Díval jsem se na internet a na žádném e-shop-u nemají všechny skladem a z "Etovaru" se mi ještě nikdo neozval, jestli bude zboží k mání!

Vygenerováno za 0.124 sekund

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Kubálková
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account