Vzduchový filtr

Více
09.01.2021, 19:09 - 09.01.2021, 19:11 #1 od 505
Odpověděl 505 pro téma Vzduchový filtr
"filtr z kývačky a je to super" až na to že skutr má sání v blatníku a filtr z kývačky zachytí vosy, komáry a kamení do jednoho milimetru...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.01.2021, 15:38 #2 od rudy 213
Odpověděl rudy 213 pro téma Vzduchový filtr
No toho jsem se právě bál, že múžou být tyhle problémy kvůly množtví nasávaného vzduchu. Papír je daleko míň pruchozí než drátěnky :) Pokavaď ho nikdo nenabídne, tak holt budu muset vyrobit. Užitečné info, děkuju za odpověď.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.01.2021, 18:51 #3 od tt_02
Odpověděl tt_02 pro téma Vzduchový filtr
Taky jsem měl takový problém - orig. ve špatnem stavu. Koupil jsem papírový z jedné strany zaslepený, proměřil, udělal redukci a myslel si jak je to perfektní. Opak byl pravdou - motor netáhl, mohl jsem tryskovat jak chtěl. Na zkoušku jsem shodil gumu mezi karburátorem a tělesem filtru a motor jel jak z praku. Nakonec jsem dal přímo na karburátor filtr z kývačky a je to super.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.01.2021, 20:50 #4 od rudy 213
Vzduchový filtr vytvořil uživatel rudy 213
Zdravím , konečně se dostávám do finále se svojí 501kou a řeším vzduchový filtr, respektive vložku. Ta kovová origo je KO, popraskaná a rozpadá se, čím to prosím nahrazujete. Prodejci dílů uváděj několik možností, hlavně u ničeho nejsou rozměry a nemam se od čeho odrazit. Hlavně mi pohledově nesedí že by to tam šlo nebo drželo. Popřípadě kdyby někdo mněl přebytečný origo a mohl ho za peníze postradat bylo by to super, děkuji všem a hezký den, Ruda
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.119 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account