dynamostarter

Více
24.12.2021, 18:46 #1 od pedol
Odpověděl pedol pro téma dynamostarter

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • veteranmiky@seznam.cz
  • Autor tématu
  • Offline
Více
24.12.2021, 14:31 #2 od veteranmiky@seznam.cz
Odpověděl veteranmiky@seznam.cz pro téma dynamostarter
ahoj
Chci ti popřát hezké vánéce a do nového roku zdraví, štěstí a úspěch.
Tu ruční brzdu jsem nesehnal, a tak jsem ji podle tvých fotek musel vyrobit. Ještě je na tom je práce jako na kostele , nyní zápasím s dynamostarterem , sehnal jsem , byl to orig, ale nějaký kutil na něm prováděl nějaký vylepšení........a zatím nefunguje.Přišly by mi vhod nějaký detailní fotky abych věděl jak vypadal původní stav.
Měj se a zatím čau
S pozdravem Miky
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.11.2021, 10:44 #3 od mbx3
Odpověděl mbx3 pro téma dynamostarter
Ty krytky pořídím, to je dobrý nápad.
Jinak nechám skútra tak jak je. Vyvstal by problém s číslem motoru a komplikace na STK. Jinak motor se startérem již mám a buť ho použiju do 502 de luxe nebo rikši.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.11.2021, 06:23 - 03.11.2021, 06:45 #4 od pedol
Odpověděl pedol pro téma dynamostarter
Ještě rada, inspirovaná fotkou. S postupem času, kdy mi koženka sedla poněkud ztvrdla, tak po odklopení sedla, opírajíce se o hranu hlavy vrchního šroubu upínky řídítek, praskla a protrhla se. Doporučuji nasadit na hlavu šroubu půlkulatou plastovou krytku.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.11.2021, 19:27 #5 od 505
Odpověděl 505 pro téma dynamostarter
Tak pokud je to takto, tak bych naopak doporučoval sehnat motor 502 se startérem (je jich zatím relativně dost k sehnání) a udělal z toho čistokrevnou 502 byť s doklady 501, takto aspoň nebude na první pohled poznat že to je kříženec. Jo a když se dívám na fotky, tak po laku se ze všeho nejdřív montuje věšáček s kontrolkama, a gumová průchodka řízení, pozdější montáž je mnohem komplikovanější ne li nemožná.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.11.2021, 12:54 #6 od mbx3
Odpověděl mbx3 pro téma dynamostarter
Dobrý den,
děkuji za informace.
Skútra mám 501 r.v 58, jenže v roce 62 došlo k dopravní nehodě / auto nedalo skútru přednost /. Pojišťovnou vyhodnoceno na výměnu
karoserie - 502 a že bylo poškozeno i uložení zadního kola, proběhla vyměněna za kyvnou vidlici. Vše zapsáno v TP + mám doklady o výměně karoserie, práce ba dokonce i doklad o lakýrnických pracech, Je zajímavé, že tenkrát nikdo neřešil VINko - číslo nové kastle. Dnes už bohužel ano.
Vidím špatný nápad. Malou chvíli jsem s tím i koketoval. Bláhově jsem si myslel, že vezmu dynamostarter a nasadím místo dynama, dám na již repasovaný původní motor dvoj výfuk, přidám víko zapalování a bude. Opak je pravdou. Alespoň nebudu nic bastlit, i když i tak je toho dost nepůvodního oproti výjezdu z výroby.
Ještě jednou děkuji za informace a že jste mě vrátil z oblak na pevnou zem. Děkuji Pavel
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.169 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account