OJNIČNÍ SADA

Více
19.02.2022, 15:59 #1 od grif
Odpověděl grif pro téma OJNIČNÍ SADA
Díky moc, pokusím se tam dostat starou ojnici. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.02.2022, 09:34 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma OJNIČNÍ SADA
Ano mám s tím osobní zkušenost víc jak 20 let, opravdu to vibruje, v mém případě byla ojnice o 150g těžší, ale tím to nekončí, originál písty váží cca 185g dnes jsou k dostání písty 200 ~ 220g. Použití jiné ojnice je sice možné, ale je potřeba sáhnout do odlehčení v setrvačníku, jestli můžu doporučit tak Padalik je osvědčená firma umí opravit téměř cokoliv, osobně doporučuji opravu dle originálu na sypané jehlicky, u Padalika to dělají i na jehle v kleci, nejlepší je osobní domluva, celá problematika by vydala i na několika hodinovou debatu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.02.2022, 09:00 #3 od grif
Odpověděl grif pro téma OJNIČNÍ SADA
Jo jo pán co mi bude dělat kliku, tak se pokusí zachránit i ojnici, ale říkal, že jeho kolega, co dělal opravy ojnic už nefunguje tak abych si radši sehnal novou sadu. Má někdo zkušenost s tou ojnicí z 350, opravdu motor vibruje ? Našel jsem jinou na motokrámku a ta je cca o 4mm užší na dolním oku a 3mm na horním, tím pádem o dost lehčí, ale je nedostupná, asi teda dost žádaná. Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.02.2022, 19:26 #4 od pedol
Odpověděl pedol pro téma OJNIČNÍ SADA
Ještě jedno úskalí. Pokud byste chtěl koupit kompletní klikovku tak bacha na pravý čep, který nese rotor dynamostarteru, je jiný než pro prosté dynamo.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.02.2022, 19:18 #5 od 505
Odpověděl 505 pro téma OJNIČNÍ SADA
A stará ojnice je kde, je nějakej důvod proč by nešla opravit??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.02.2022, 14:55 #6 od grif
Odpověděl grif pro téma OJNIČNÍ SADA
Díky za info, fakt tam nemůžu dát jawí ojnici ? Nikde jsem nesehnal originál čz s 18 čepem. Jakou ojnici aby to fungovalo a kde ji sehnat ? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.111 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account