ČZ 175/501 - plynové lanko + uchycení výfuku

Více
01.04.2022, 04:19 #1 od AlesK
501 už je lakovaná klasickým akrylem v roce 2002 a barva drží. Vůbec bych se toho nebál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.03.2022, 06:24 #2 od Machis82
Odpověděl Machis82 pro téma ČZ 175/501 - plynové lanko + uchycení výfuku
Díky za foto. Ten výfuk se mi dotýká kastle stejně jako u tebe.
Chtěl jsem se zeptat, ty máš na skútru původní vypalovanou barvu nebo to máš už přelakované?

Asi to risknu a nechám to jak to je, pokud by se začala barva opalovat, tak to zkusím nějak pořešit :-).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.03.2022, 04:21 #3 od AlesK
Blbě se to fotí, až skůtra vytáhnu, nafotím lépe. Výfuky se zřejmě také dotýkají kastle. Nikdy jsem to něřešil, barva teplo zatím vydržela.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.03.2022, 05:54 #4 od Machis82
Odpověděl Machis82 pro téma ČZ 175/501 - plynové lanko + uchycení výfuku
Karburátor mám s hranatou plovakouvou komorou 2924 M-13.

Co se týče těch výfuku, tak jsem je už zkoušel podložit matkou, ale i tak se dotýkají kastle. Nebylo potřeba ty úchyty na výfuku ohnout? Mohl by jsi prosím tě ty výfuky vyfotit, jak jsou natěsno, případně to uchycení?

Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.03.2022, 04:59 #5 od AlesK
Použité lanko závisí na použitém karburátoru. Na 501 se dávaly karburátoy s hranatou plovákovkou s označením 2924 M-12 tuším, nebo karburátoty s válcovou plovákovkou. Pokud máš doma silnou pájku, uprav si lanko svépomocí.
Ohledně výfuku jsem tam tuším taky dával nějakou podložku či matku M8, potom výfuk na přitáhnout

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.03.2022, 04:09 #6 od Machis82
Zdravím,

můžete mi někdo prosím změřit délku plynového lanka na ČZ 175/501. Koupil jsem nové lanko, které má být údajně na tento typ (délka bowdenu je 139cm, délka lanka je 149cm.), ale přijde mi strašně krátke. Originalni lanko jsem u skútru bohužel neměl :-(.

Jak jste řešili uchycení výfuku. Při upevnění výfuků na šroub, který je na kastli se mi výfuk dotýká kastle. Je to normální nebo je třeba úchyt na výfuku trochu ohnout, případně podložit? Můžete mi někdo prosím poslat fotku, jak to máte řešené.

Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.119 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account