Pomoc s identifikací otvorů u spínačky 502/05 De luxe

Více
12.08.2022, 20:40 - 12.08.2022, 20:41 #7 od pedol
" Ta větší díra nevypadá jako když to někdo dělal, ale že by z výroby umístili spínačku z panelky se mi věřit nechce "
Je to DODO, o čem svědčí ty debilní upevňovací otvůrky pro přitažení pacek skříňky. Estetika jak hrom.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.08.2022, 10:31 #8 od L.K.T
Spínačka co je zapojená je PAL 04-9440.37. Má připojený kabel ve svorce č.50.
Druhou menší spínačku co jsem našel v bedně je PAL 04-9440.36. Ta větší díra nevypadá jako když to někdo dělal, ale že by z výroby umístili spínačku z panelky se mi věřit nechce :-D
Co s tím? Přemýšlel jsem tuto zapojenou spínačku, tam prostě nějak osadit... Stejně budu muset... Foto přikládám. Díky moc za Vaši pomoc!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.08.2022, 08:46 - 12.08.2022, 08:52 #9 od 505
Některý určitě ano, ale musí mít osazen kontakt číslo 50, takto upravená kastle spíše vypadá na spínačku bez startování a tlačítko jako bylo třeba na zetoru.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.08.2022, 08:36 #10 od pedol
Jawácké spínačky neznám, proto se ptám. Ta spínačka má startovací polohu? Jestli ne, tak ten otvor vlevo by mohl být pro nějaké startovací tlačítko.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.08.2022, 08:01 #11 od 505
Ta větší díra v pravo bude nejspíš na spínačku z jawy panelky, už jsem to jednou takhle upravený viděl, ale zcela jistě půjde o domácí tvořivost.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.08.2022, 19:11 #12 od L.K.T
Ahoj všichni,
přes 3 dny se snažím marně zjistit na co jsou tyto dva otvory na kastli..
Otvor v levo má 20,70cm (je nepravidelného tvaru) a ten v pravo 50,20cm. Pustil jsem se do dodělání ČZty po někom.
Projel jsem snad všechny dostupné fotky, inzeráty, aj. a žádný čůně to takto nemá a ještě v rozměrech, kdy tam není kam dát ani spínačku. Otázkou je, proč to někdo dal do laku... buď si nezjistil, že otvory jsou špatné a nebo to nějaký účel mělo.
Děkuji za případné odpovědi.

Luboš
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.104 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account