Pomoc zprovoznění El.

Více
05.04.2023, 09:12 #1 od F.Bernard.
Odpověděl F.Bernard. pro téma Pomoc zprovoznění El.
Ahoj, tak hlásím že jsem dolil benzín.
Nastavil karbec a vše jede jak má.
Po nastartování zhasne kontrolka dobíjení, neutrál svítí jak má.
Takže eletrika se povedla zapojit a to díky pedol potlesk pro něho. Děkuju všem za pomoc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.04.2023, 19:58 #2 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Pomoc zprovoznění El.
" Děkuji moc za trpělivost a rady máte u mě pivo a nějakou pochutinu když se někde potkáme na srazu nebo nějaké akce. "
Jako by se stalo, skutr šel do světa, takže žádné srazy.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.04.2023, 19:08 #3 od F.Bernard.
Odpověděl F.Bernard. pro téma Pomoc zprovoznění El.
Zatím zhasla po dobu startování, benzin jsem nedolil musím dát ještě ben.filtr raději a nastavit pořádně karburátor je po ultrazvuku a nastavit plyn lanko.

Nastavit spojku

Ještě napojit zásuvku na tažné pav.
To dám pres zadní světlo, má to jen 3 vývody tak je to jednoduchý .

Děkuji moc za trpělivost a rady máte u mě pivo a nějakou pochutinu když se někde potkáme na srazu nebo nějaké akce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.04.2023, 18:59 #4 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Pomoc zprovoznění El.
Takže v podstatě vítězství, gratuluji.
K dobíjení. Kontrolka (červená) zhasla jen po dobu startování a nebo zhasla po běhu motoru. Už jste tam dolil benzín?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.04.2023, 18:50 #5 od F.Bernard.
Odpověděl F.Bernard. pro téma Pomoc zprovoznění El.
Tak jsem byl po práci v garáži .
1. Troubení vyřešeno - mám totiž lakovaný ten přepínač a jak sem ho lakoval tak i zevnitř a neměl kostru,vzal šmirgl a očistil zevnitř, kostra je na světě a klakson troubí.
Funguje i když tam není klíček je pod stálým napětím .

2. Zadní brzdové světlo funguje - měl jsem špatně danou žárovku a byl tím pádem špatný kontakt funguje i když tam není klíček je pod stálým napětím.

3. Nedalo mě to tak jsem zapojil žlutý drát od tych kontrolek na svorkovnici 15/54.
Pojistku to nevyhodilo.
Tak jsem zasunul klíček úplně dolů obě dvě kontrolky se rozsvítily a zůstaly svítit, po otočení na start kontrola neutrálů zůstala svítit a kontrolka dobíjení zhasla.
Má to tak být?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.04.2023, 17:26 - 01.04.2023, 17:33 #6 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Pomoc zprovoznění El.
Pomocí žárovky vůči kostře prověřte existenci napětí na tom vodiči ze svorky 30. Pokud svítí, připojte klakson a zeleným drátem šmrcněte o řídítka, pokud zatroubí, připojte na ten přepínač světel, který namontujete na řídítka aby měl kostru a vyzkoušejte. Pokud netroubí pak je vadný kontakt u tlačítka. Možná stačí napružit.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.115 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account