Zraz skutrov cz Prievidza

  • herec 63
30.05.2011, 19:42 #25 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Zdravím kolegové,mám takový zvláštní dotaz.Na sraz pojedu poprvé,a kromě fotek jsem víc skútrů pohromadě neviděl.Teď chci oslovit ty,kteří už na srazech byli.Zajímá mne, v jakém celkovém stavu tam svoje skútry vozíte?Jsou všechny jak včera sjeté z výrobní linky?Nebo jsou jaké jsou,a sem tam nějaký ten škrábaneček se toleruje,je tam někdo na hodnocení?Nerad bych se stal terčem nějakých poznámek.Já svůj skútr používám letos přesně 30let.Jezdím na něm do práce,do obchodu atd.Prostě ho používám jako vozidlo denní potřeby,ne jako veterána se kterým se jezdí jenom na srazy,a zbytek roku se chodit na něho jenom dívat do garáže a sem tam ho přeleštit.Ne že bych se za něho styděl,ale není na 100% "nadupaný a naleštěný"a nějaké oděrky se pochopitelně najdou.Tak bych prosil o nějakou odpověď,jak to na těch srazech chodí.Jsem kousek od Ostravy,tak bych se mohl připojit ke kolegům z Brna,Olomouce atd.Domluvit se na trasu a čas,a bude nás víc,nebudem se bát vlka nic!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.05.2011, 00:27 #26 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Mám podobný dotaz! Kdo jedete z Moravy resp. okolí Olomouce či Brna, mohly bychom jet všichni společně! Jen se musíme domluvit na místě setkání!

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.05.2011, 19:09 - 26.05.2011, 19:17 #27 od pista170
Zraz skutrov cz Prievidza vytvořil uživatel pista170
Zdravím Vas kolegovia skutristi. Chcem sa Vas opytat, ci sa nahodou niekto nechysta na zraz 17.6.2011 z Liptova do Prievidze? Tuho nad tym rozmyslam, ale lepsie by sa islo viacerim, tak robim prieskum. Ja som z RK. dakujem za odpovede.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.089 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account