Zraz skutrov cz Prievidza

Více
16.06.2011, 08:42 #7 od Jitka
Odpověděl Jitka pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Skupina Brno-Špilák má sraz v 9:00 na Benzině ve Slatině. Jedeme po E50, v Buchlovských kopcích nebo v Uh. Hradišti plánujeme připojení s Petrem. Dál s největší pravděpodobností pořád E50 až do Prievidze.
V záloze je trasa přes Brumov-Bylnice na Ilavu po silnici 574 , Valaská Belá, Nováky, Prievidza. Je to sice dál, ale víc do kopce a z kopce :-)

Jano a Jaro, Emile a spol., kudy a kdy jedete vy?

Zítra přeji všem šťastnou cestu. Jitka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.06.2011, 08:38 #8 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Tak mám všechno nachystáno a už se jen modlím za hezké počasí! Takže se na vás všechny budu těšit a všem také přeji šťastnou cestu. Hlavně dávejte pozor na řidiče aut, nějak si pořád ještě nestačili zvyknout, že už zase jezdí motorky!

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.06.2011, 21:06 #9 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
yellow ... jj, priblizne ano, ale ten cas opravdu neodhadnu na takovou vzdalenost, kdyby jsi jel s brnakama, kteri pojedou urco drive, pisni SMS, ja se ti urcite ozvu od Olomouce a z cary pred Trencinem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.06.2011, 20:23 #10 od yellow7431
Odpověděl yellow7431 pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Ahojte,
neviem ako pôjdete z ČR, ale ja by som sa mal pripojiť AlesoviK v Dubnici nad Váhom, predpokladaný čas okolo 16.00 - 17.00 - je tak Alesi?
Volíme trasu mimo hlavný ťah (Trenčín, Bánovce n. Bebravou, Nováky) a pôjdeme cez Trenčín, Dubnicu nad Váhom, Ilavu a Nitrianske Rudno. Je to síce cez kopce, ale zato na ceste by malo byť kľudnejšie.

Pre Milan-Vojta, ozvite sa mi keď budete na obede, tak ako sme dohodli po telefóne, ak by sa predsa len niečo v piatok zmenilo, možno by som pridal k Vám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.06.2011, 19:58 #11 od Milan-Vojta
Odpověděl Milan-Vojta pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Zdravím všechny.Sleduji kdo jak pojede,ale nikdo nic nepíše.Zajímá mě hlavně jak a v kolik pojedete z Brna.Ozvěte se.Milan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.06.2011, 18:08 #12 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Zdravím vás všecky!Bohužel nemůžu jet s váma jelikož mám již dovču pro letošek skoro celou vybranou.Je to škoda ,těšil jsem se na nový kolegy a na cestu a bude to jistě super zážitek.Takže přeju všem co znám i všem co neznám štastnou cestu bez problémů a bez nehody a pěkný počasí a dobrou zábavu a celkově at vám to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdraví Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.187 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account