závěrečná vyjížďka - Helfštýn

  • herec 63
26.09.2011, 14:00 #13 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Zdravím kolegové,taky se připojuji k akci "Helfštýn".Jsem nadmíru spokojen!Myslím že jsme prima parta nadšenců a příznivců skútrů které nás spojují,a každá akce ve mně nechává milé vzpomínky a zážitky.Taktéž patří poděkování "Dr.Hausovi"za milou návštěvu v Daskabátu.Myslím na Tomáše jak se mu vede,kdo bude něco vědět,dejte to na fórum!Já jsem dojel bez problémů,před 19.hod. jsem byl doma.Najeto 240km.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.09.2011, 07:31 #14 od Miro
Odpověděl Miro pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Akcia to bola parádná, vôbec som nečakal, že tam bude taká veľká účasť a také zaujímavé stroje. A moja porcia kilometrov bola tiež pekne kalorická - 310 km.

Včera bol asi deň nedávania prednosti v jazde a v jednej brnenskej časti to dodržovali dokonale.
Večer pri návrate, už sám, frčím asi 45 km rýchlosťou po Olomouckej, podotýkám že predpisovo osvetlený. V hlave už mám len myšlienky na pohárik niečoho teplého.
A tu zrazu z boku, z tej rákosníckej tržnice, sa vyvalí čierna obluda - Ford Tranzit a baba za volantom. Len tak-tak som to ubrzdil. Už som sa videl, ako pristanem cez zavreté okná medzi krabicami čínskych handier.
Dopadlo to našťastie dobre a tie grogy som si dal doma hneď tri.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.09.2011, 19:14 #15 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Zdrarec všichni!Tak nebýt toho neštastnýho rána v Brně, tak by to byl úplně super den.Rád jsem poznal nový kolegy.Těším se na další podobnou akci akorát už se nevyhnu GO motoru protože motor narychlo poskládanej pro dnešní akci je po dnešku kaput.Závěrečnej trysk noční moravou ho asi dorazil ,ale neva stálo to zato.Srnka skočivší mi kilák před barákem do cesty o bližší seznámení nestála, takže nakonec jsem dojel vcajku dom.Ahoj Pavel PS :jste super!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.09.2011, 20:54 #16 od skoty
Odpověděl skoty pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Nojo, U Matesa...Tam to bylo už před třiceti lety pověstný tím, že vařili guláše ze psů a koček...Zdraví Skoty.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.09.2011, 18:23 - 24.09.2011, 18:27 #17 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Ahojte Brnaci,
muzem Vas poprosit,at nas v Daskabate vyzvednete?
Budou tu na Vas cekat 4 stroje.Tak at jedeme nejak pohromade.
Pokousel sem se ti Miro dovolat,ale jsi nedostupny,
hadam,ze mas nove cislo.
Budeme na Vas cekat.Me cislo vsichni znate. 732 834 974
Diky Stana

www.mapy.cz/#t=s&x=17.446077&y=49.578235...&c=23-14-30-28-29-27

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.09.2011, 19:41 #18 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Zdar všem!Tak doufám,že se zůčastním taky a že budu v 7 u Avie.Nedávno mi uplně umřel skutr bylo to vícero závadami.Tak jsem si nahonem spíchnul dokupy motor z toho co doma bylo a vypadá to, že to aji jede.Teda zatím jo.Tak jestě aby to vydrželo do neděle a až do Helfštýna a bude to super.Tak čau v neděli ráno.Těším se na vás Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.104 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account