závěrečná vyjížďka - Helfštýn

Více
29.09.2011, 12:43 #7 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
"pěkná" nehoda ... přeji brzké zotavení !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.09.2011, 08:24 - 28.09.2011, 08:27 #8 od skoty
Odpověděl skoty pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Ano,výlet pěknej, i když byl značně poznamenán ranní nehodou Tomáše v Brně.Byl jsem na místě cca 15 minut po střetu a doteď nechápu, proč se to muselo stát.Jezdím teď tak, že už téměř zastavuji i když jsem na hlavní a přejíždím vedlejší.Dávám "do placu" ještě foto z místa činu.Fotku pachatele sem nedám - "ochrana osobnosti" toho blba. Jinak Miro, asi Tě zklamu, ale já jsem v neděli ujel přesně 315 km a Jara dokonce cca 360! Skoty.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.09.2011, 08:24 - 28.09.2011, 08:35 #9 od skoty
Odpověděl skoty pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.09.2011, 17:24 #10 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
To DRHouse-náhodou to bylo u tebe fajn a byla to skvělá tečka na závěr.Jinak ty fotky Tomovýho skutra jsou fakt drsný..Až bude Tomáš v pořádku tak uřčitě sbírku doplní, ale jelikož je to fanda strojů co jsou hezké i v původním stavu tak tato ztráta ho bude bolet zřejmě napořád,protože pokud se nemejlím ,tak to byl origoš stav.Je to škoda.Kamila bude určitě informovat jak to s Tomem vypada tak to budem sledovat.Nechcu se nikoho dotknout ale příjemě mě překvapila ta spoluůčast a starost o kolegu,protože jsem to ještě nikdy nezažil, aby tak lidi drželi pohromadě i na dálku a ja su strašně rád že jsem se dostal mezi takový lidi.Ahojte Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.09.2011, 14:28 - 26.09.2011, 14:30 #11 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Tahle akce byla vážně super! Rád jsem vás všechny po dlouhé době viděl. Projel jsem se také docela fest, celkem jsem najel cca. 200 Km. Jinak jsem dostal e-mail od Kamily, ve kterém mi poslala fotky Tomášova skútru a popsala mi jeho zranění! Jelikož to tady ještě nikdo nenapsal, tak to píšu já! Tom je sice hodně potlučenej, ale dostane se z toho. Celkem si z havárky odnesl tyto památky :má zlomenou pravou ruku v zápěstí, zlomené levé rameno, zlomených pár žeber, naražený levý bok a pravé koleno.
Ovšem jeho skútr je na tom podstatně hůře, protože to asi už nerozchodí!

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.09.2011, 14:08 #12 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma závěrečná vyjížďka - Helfštýn
Me neni treba dekovat,moc rad jsem Vas tu uvital,i kdyz uz bylo pozde a bylo to takove narychlo.Vylet byl opravdu moc vydareny,me uz jen ceka nejak pres zimu sprovoznit,zrenovovat asi nee,oba stroje,at na jare muzem s Vendou a s Vama vyjet oba na skutrech.
Tomasovi prejeme vsichni brzke uzdraveni,at se s nami muze brzo ucastnit dalsich akci.
Stana a Venda

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.105 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account