Sraz TMKlubu a Jawa-clubu 2020

Více
21. kvě 2020 10:39 #1 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Sraz TMKlubu a Jawa-clubu 2020
Vážení! I když to situace už normálně umožňuje a srazu nic nebrání, kvůli naprostému nedostatku zájmu o náš sraz jej musím zrušit. Zdá se, že je mnoho jiných srazů, na které se chytáte. Děkuji všem, kdo projevili zájem a poslali závaznou přihlášku, ostatní již přihlášku neposílejte. Přesto, že víkendový sraz se konat nebude, tak sobotní projížďka proběhne, i kdybych měl jet sám, ať alespoň něco mám z toho půl roku co jsem tomu věnoval. Pokud se někdo bude chtít přidat, má možnost. Sraz je na čerpací stanici v Litovli Nasobůrkách dne 30.5.2020 v 10:00 hodin. Přijeďte kdokoliv, na čemkoliv. Srazům zdar!B)

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2020 14:19 #2 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Sraz TMKlubu a Jawa-clubu 2020
Tak vážení! Akce je již v zde v plánu akcí, je tam podrobně napsáno, co vás čeká a pokud budete mít zájem se zúčastnit, tak je tam k dispozici také odkaz na přihlášku. Jen prosím s přihlašováním neotálejte, potřeboval bych vědět o počtu zájemců do 20.5.2020 pokud bude zájem malý, budu nucen akci zrušit.

Více
03. kvě 2020 12:46 #3 od Uďa
Sraz TMKlubu a Jawa-clubu 2020 vytvořil uživatel Uďa
Vážení kamarádi, členové klubu, majitelé Manetů, Tatranů, Jawiček a vůbec všech motoveteránů!
Tento rok je od začátku posraný koronavirem, dává nám to zabrat, ale o to více se musíme obrnit a těšit na setkání. Když tahle pohroma, která sužuje celý svět, přišla, uvažoval jsem o tom, že letošní sraz klubu zruším. Ale naše vláda udělala spoustu opatření, díky kterým se zdá, že jsme z nejhoršího venku a tak na konci května už bude moci proběhnout i nějaká ta hromadná akce. Proto tedy mám pro vás informaci, že letošní JUBILEJNÍ 10. sraz proběhne, ať si korona nasere. Termín srazu je naplánován na 29.5. - 31.5.2020 v obci Javoříčko. Přesnější informace, pozvánku a přihlášku sem vloží Miro do plánu akcí.
PS: sraz bude zrušen jen pro nezájem účastníků, a pokud se budete chtít zúčastnit, tak si pospěšte, máme zamluveno jen 30 míst na ubytování
PS2: Přihlášení není limitováno vlastnictvím Manetu, nebo Tatranu, může přijet každý, kdo vlastní veterána motocykl

Přílohy:

Vygenerováno za 0.206 sekund

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Kubálková
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account