Javoříčko 2019

2. podzimní sraz skútrů Čezeta a všech příznivců veteránů.

Datum: 20.- 22.9.2019
Místo: Rekreační středisko Javoříčko
Přihláška

Program

Trasa

Nejbližší akce

4. moravské setkání motorek a automobilů RVHP
13. zář. 2019 - 15. zář. 2019
   Ještě 19 dnů.
Oslava 100. výročí vzniku ČZ
14. zář. 2019 - 14. zář. 2019
   Ještě 20 dnů.
2. podzimní sraz skútrů Čezeta
20. zář. 2019 - 22. zář. 2019
   Ještě 26 dnů.

Pravidelná setkání

Členové klubu z Brna a okolí se setkávají každý první čtvrtek v měsíci.
Další setkání bude výjezdní 5.9.2019, 17:00, Orlovna Telnice

Fórum novinky

Gratulujeme Hanušovi !

.

 V těchto dnech se dožívá krásného životního jubilea jeden ze zakládajících členů Skútr klubu Čezeta - pan Hanuš Čermák.

Hanuši, přejeme Ti do dalších let mnoho zdravíčka, spokojenosti a především SLUNCE V DUŠI !

Za všechny členy Skútr klubu Čezeta

Miro Gerža

 

Komentáře

#1 Hanuš Čermák 2014-07-23 07:02
Na našich stránkách se objevilo přání pro mě za Skútr klub Čezeta. Je to skutečností, že podle mého rodného listu mě je 70 let.
Kdysi dávno jsem pro moji ženu a moje děti, začal stavět zahrádku s malou chatkou v Brně. Jezdil jsem přes celé Brno, ztráta času přepravou MHD byla značná, tak jsem koupil / asi tak v roce 1970 / 502.05, abych mohl ten čas šetřit. Tenkrát jsem za něj dal 1400 Kč včetně PAVu. V té době tyto skútry nikomu nic neříkaly. Měl i plexi.
Několik let jsem jej užíval k jízdám do práce. Tehdy tyto skútry téměř nebyly vidět. Po roce 1992 jsem se začal setkávat se svoji „milou“ značkou na silnicích. V Brně bývaly na Lesné motoburzy, jednou jsem tam zajel a setkal jsem asi se šesti skútry, které již měly svoji partu pod názvem Scooter club Brno. Záviděl jsem jim a chtěl jsem se do této party dostat. Podařilo se mě to díky Standovi Borovcovi, ze kterého se pro mě stal velmi dobrý kamarád. V té době jsem si také psal / propiskou / s Marcelem Malypetrem, který již tenkrát byl „bláznem“ do Čezet. Začali jsme lepit po Brně se Standou cyklostylové informace o tom, že chystáme sraz skútrů Čezeta. Lepili jsme to kandelábrech a věřili, že nějakých 15 až 20 Čezet a jejich fandů v Brně a jeho okolí dáme dohromady. Pomáhali nám i synové od Standy / říká si Stenly /. Snili jsme o tom, že vytvoříme jakousi „ partu“, ze které se možná nějaký klub vytvoří. Někdy jsme si nerozuměli ale podstatné je to, že díky všem dalším majitelům skútrům Čezeta a jejich zájmu se vytvořila tak obrovská skupina příznivců a majitelů skútrů Čezeta. Marcel kdysi psal mě o tom, že to nemá cenu takový klub zakládat, že takových snah bylo už příliš a nikdy se to neuskutečnilo. Díky Standovi na oblasti Brna a díky Marcelovi na oblasti Čech se tento Skútr klub Čezeta stal skutečností. I když můj zdravotní stav mě již nedovoluje se s Vámi setkávat, téměř denně na Vás všechny, i když mnoho z Vás neznám, vzpomínám, že jste našli cíl svých „Čezetáckých“ zájmů a možná i spoustu kolegů a přátel.
Díky moderním technologiím a Internetu máte Vy všichni množství informací nejen o klubu, ale i o technických informací kolem Čezet, za které bych chtěl poděkovat tvůrci našich stránek panu Mirovi Geržovi. Díky těmto stránkám jsou informace pro Vás kdykoliv k dispozici.
Těm, kteří se podílí na přání k mám 70-tinám, Vám upřímně děkuji. Asi těžko se už s Vámi setkám ale mnoho jmen a osobností klubu si ponechávám ve svých vzpomínkách.
Přeji Skútr klubu Čezeta, mým kamarádům, přátelům / i přítelkyním / a všem, kteří žijí pro značku Čezeta jen šťastné kilometry, spolehlivost strojů, radost a úspěchy ve všem, co budete ve svém životě dělat. A ještě jedno podstatné: Zdraví
Celý „svůj“ klub, přátelé, kamarády a kolegy zdraví
Hanuš Čermák
Brno.

You have no rights to post comments

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Kubálková
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Javoříčko 2019

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account