Další pěkná 502

.

Další pěkná 502Tentokrát rád zveřejním příspěvek, který nám došel do "redakční schránky". Napsal nám pan Zemánek, který dává dohromady krásnou ČZ 502 - rodinný klenot :-), a současně reaguje na pomoc, která se mu dostala prostřednictvím těchto stránek ... Zdravím,

Především moc děkuji vašemu webu, moc mi pomáhá v právě probíhající repasi ČZ 175 - 502. Díky inzerátu se mi ozval jeden člověk a poradil mi kde sehnat elektroinstalaci, lanka a podobně.

Dovoluji si přiložit několik fotografii z průběhu oprav.

Je to stroj mého otce, který si ho jako kluk, v roce 1962 koupil, tehdy za 8900,-Kč. Sloužil naší rodině až do roku cca 1975, no a pak zůstal zastrčený v garáži.

Letos v únoru jsme ho začali rozebírat a teď se začínají dostavoval výsledky naší práce. Nevím jestli stihneme sraz v červnu v Pelhřimově, ale snad nějakou další akci už ano.

S pozdravem Pavel Zemánek , Hustopeče u Brna

Další fotky najdete v galerii.

Komentáře  

#1 jirka.decin 2012-07-11 19:39
prosba o radu - začínám renovaci skůtra označeného dle štítku jako 502-01 rok 61.Má panelové řídítka ,na kastli vlevo ampérmetr a zadní blinkry dole nikoliv na podsedlovém plechu.dle stavu zdá se jako "origoš"i když již přestříkaný.Zkouším najít odpověď v knize Malypetr prozatím marně Pomůže mi někdo radou ??? Jirka Děčín

You have no rights to post comments

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account