Kabina na riksu cz 175/505 rikša

Více
16.10.2023, 08:22 #1 od pepas
Odpověděl pepas pro téma Kabina na riksu cz 175/505 rikša
Zdravím.

Kabinu této konstrukce(plechová střecha) jsem měl. Byla pouze přidělána 2x dlouhými svorníky na každé straně do podlahy. Resp. svorníky svíraly dvě podlahy vedle sebe. Bude nutno u podsedadlového plechu zaříznout zadní lem. Zadní část kabiny by měla mět osazení a právě podsedlákem se to přiklopí. V přední části u mé kabiny byla jakási schránka, která kopíroval přední stěnu a byla o ní opřena. Ber ale tyto informace s rezervou, myslím si že, co kus, to originál, takto jsme to měl já na své kabině. Stěrač jsem měl dole, elektricky co se tehdy běžně dodával(octavie???), na zadní stěně bylo ještě opěradlo zhruba ve výšce ramen. Gumy oken asi není problém koupit, také tam byly řezané na míru. Foto podlah nemám. Tak snad jsem i tak trochu pomohl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.09.2023, 18:49 #2 od kolmis1
Kabina na riksu cz 175/505 rikša vytvořil uživatel kolmis1
Zdravím,scháním nějaké info o kabině na cz 175/505 rikšu.
Sehnal jsem kabinu k renovaci ale teď scháním nějaké informace,rady a třeba fotografie.Vubec netuším jak je kabina přidělaná na rikšu proto ani nevím co mi ke kabině chybí.Rad bych třeba fotografií spodku ,chybi mi tam lemování oken,zámek,stěrač.Mám prostě holou konstrukcí.Pokud by byl někdo ochotný pomoci fotografii,radou byl bych moc rád.Neznam nikoho kdo má kabinu a proto to zkouším takto.Pokud někdo pomůže,budu moc rád.Ted bohužel více fotografií mé kabiny nemám,zapomněl jsem nafotit. Predem děkuji za pomoc.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.074 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account