Rychlost blikání směrovek podle otáček

Více
29.08.2016, 20:08 #1 od Enko
Odpověděl Enko pro téma Rychlost blikání směrovek podle otáček
Ano, jak jste napsal, ze svorky 58 vede osvětlení budíků, žárovka i s objímkou ležela za svazkem drátů, drát byl lehce oholen a dotýkal se výztuhy krku řízení a působyl zkrat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.08.2016, 19:23 #2 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Rychlost blikání směrovek podle otáček
Gratuluji, ale nerozuměli jsme si.
Já psal o svorkce 58, což je osvětlení tachometru (psal jste osvětlení kontrolek).
Měl jste ale jistě na mysli nesvítící kontrolky neutrálu a dobíjení, a to má souvislost se svorkou 15/54, kde se objeví napětí po zasunutí klíčku.
Napadá mě, že vám ten vodič od držáku upadl a šmrncal o plechy a tím způsoboval zkrat

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.08.2016, 13:30 #3 od Enko
Odpověděl Enko pro téma Rychlost blikání směrovek podle otáček
Pedol- díky za rady, nakonec jsem přijal nabídku od zkušeného kolegy 505, který cestou z akce ve Zbýšově navštívil moji garáž a na zlobící elektriku se mi podíval.
Zadní světlo nesvítilo díky špatné kostře, navíc plech (držák žárovek) byl lehce orezlý, proto kontakt na kostru nebyl dostatečný.
Dále osvětlení kontrolek- zjistilo se, že nebyl od svorky 54 k držáku kontrolek kabel, po napojení nového kontrolky krásně a jasně svítí.
Ještě mi kolega 505 zkontroval další el. vedení. Po krátké testovací jízdě cca 15km je doufám vše v pořádku, pojistky se nepřepalují, el. přerušovač bliká a nereaguje na otáčky motoru.

Všem díky za pomoc, hlavně kamarádovi Tomášovi 505 :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.08.2016, 21:37 #4 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Rychlost blikání směrovek podle otáček
Tak aby se vyloučily špatné doteky, vadné žárovky, špatné ukostření, plastová izolace ve svorce apod. doporučuji odpojit vodiče ze svorek, aby byly k dispozici oholené konce a vodič prozvonit. Pak se uvidí, co dál. Jedná se samozřejmě o vodiče 58-tachometr a 58-koncové

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.08.2016, 21:11 #5 od Enko
Odpověděl Enko pro téma Rychlost blikání směrovek podle otáček
ano

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.08.2016, 21:09 #6 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Rychlost blikání směrovek podle otáček
Potkávací nás v tuto chvíli nezajímá. Máte na svorku 58 připojeny 3 vodiče?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.103 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account