Skútrsraz Jeseníky 2009

Více
12.06.2009, 20:49 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma Skútrsraz Jeseníky 2009
Originál vložil Jitka

Ahoj Uďo,
ten Tvůj článek, to je krása, až mi z toho srdce jásá. Díky. Myslím, že se většina z nás po jeho přečtení vrací myšlenkami zpět na sraz do Velkých Losin. Jitka



Děkuji za pochvalu a za poslané tričko. Je moc pěkné. Akorád jsme se nedomluvili na finančním vyrovnání. Když mi pošleš číslo účtu a cenu, zaplatím. Ještě jednou děkuji. Jinak se ozval ředitel hotelu Červenohorské Sedlo a osvětlil mi, že spoždění, které jsme nabrali, nebyla jejich chyba, ale naše, tak se touto cestou omlouvám za poznámku o obsluze. Nechtěl jsem nikoho urazit, ani pošpinit. Já osobně jsem s obsluhou byl spokojen.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.06.2009, 11:33 #2 od Nekrot
Odpověděl Nekrot pro téma Skútrsraz Jeseníky 2009
Ahoj Uďo,
ten Tvůj článek, to je krása, až mi z toho srdce jásá. Díky. Myslím, že se většina z nás po jeho přečtení vrací myšlenkami zpět na sraz do Velkých Losin. Jitka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10.06.2009, 18:38 #3 od Sante
Odpověděl Sante pro téma Skútrsraz Jeseníky 2009
Ahoj Jitko,a ostatni,kterym jsem slíbil fotky,a dali mi mailové adresy,a nepodarilo se mi je kontaktovat,tak ma adresa je : s.smolka@seznam .cz,nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
ozvete se,mam uz pro vas nachystane CD s fotkama.
Ahojte Standa

Ahoj skútristi, sraz se vydařil po všech stránkách, i zpáteční cesta byla fajn, lilo zase až večer - to už jsem zařezávala u televize. Ďíky všem za super víkend.
Uďo a Stando, napište mi mailovou adresu, pošlu vám pár amatérských záběrů, např. u tanku v muzeu U Havlíčků. Jitka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.06.2009, 15:57 #4 od Nekrot
Odpověděl Nekrot pro téma Skútrsraz Jeseníky 2009
Ahoj skútristi, sraz se vydařil po všech stránkách, i zpáteční cesta byla fajn, lilo zase až večer - to už jsem zařezávala u televize. Ďíky všem za super víkend.
Uďo a Stando, napište mi mailovou adresu, pošlu vám pár amatérských záběrů, např. u tanku v muzeu U Havlíčků. Jitka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07.06.2009, 21:26 #5 od Sante
Odpověděl Sante pro téma Skútrsraz Jeseníky 2009
LIDIČKOVÉ DĚKUJI :) bylo to fakt super, tak jak jsem nemusela motorky tak teď je opravdu miliskuju! Byl to nezapomenutelnej zážitek a KDO NEPROŽIJE, NEUVĚŘÍ! Doufám, že budu mít příště tu čest a možnost se s vámi vidět někdy příště, doufám, že už né jen jako spolujezdkyně ale jako řidička :) Opravdu vám děkuji za super víkend (jen škoda,že to tak uteklo :( ) Věřím,že jste všichni dojeli bez vážných problémů. zdraví Vendula a Stanik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.06.2009, 19:40 #6 od radek
Odpověděl radek pro téma Skútrsraz Jeseníky 2009
OK Uďa vás bude čekat a zároveň se bude těšit na společnou cestu. Díval jsem se na mapu a bude to pěkná projížďka. Tak zítra :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.101 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account