Dobíjení

Více
30.05.2008, 16:13 #13 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Děkuji 505, už dobíjím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.05.2008, 19:17 #14 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Co je myšleno tím výkonosním potenciálem, tomu nerozumím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.05.2008, 18:28 #15 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Tak mám podobný problém s dobíjením, spíše nedobíjením. rád bych se zeptal jestli můžu použít i 4vývodové relé myslím 80W samozřejmě bez startéru. Sraz v Pelhřimově je na dohled a bez dobíjení, nevím nevím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.05.2008, 05:07 #16 od radek
Odpověděl radek pro téma Dobíjení
Originál vložil DavidŠ

Mám problém: relé na dobíjení sepne, ale dobíjí malým proudem a baterie se časem vybije. Slyšel jsem o nějakém šroubku kterým to jde nastavit. Věděl by někdo kde je(případně foto) a na kterou stranu se s ním má pootočit?? Mám relé 12V/5 vývodů. Děkuji

Nevím přesně který je to šroubek, ale vím jak to dopadá! Já jsem si to chtěl udělat sám na Jawě 250(jiný druh relátka)a podařilo se mi spálit rotor. Pootočením šroubku už o méně jak 1mm znamená zvýšení napětí o několik voltů. Proto doporučuji to svěřit odborníkovi, protože to obvikle stojí méně peněz!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.05.2008, 19:53 #17 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Dobíjení
Mám problém: relé na dobíjení sepne, ale dobíjí malým proudem a baterie se časem vybije. Slyšel jsem o nějakém šroubku kterým to jde nastavit. Věděl by někdo kde je(případně foto) a na kterou stranu se s ním má pootočit?? Mám relé 12V/5 vývodů. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • letec
  • Autor tématu
12.05.2008, 20:00 #18 od letec
Odpověděl letec pro téma Dobíjení
Tak už mám vyřešeno: startovaci stykac jde nahradit rele z auta jehoz kontakty snesou vic nez asi 50A, misto spinace v regulatoru jde dat vykonova dioda aspon tak na 50V/20A, cely mechanismus regulace na rele jde nahradit mechanismem z jednokotvoveho rele z beznych 6V dynam, pokud by ti nahodou shorelo vinuti regulacniho rele, tak to se da nahradit polovodicovym regulatorem. Díky za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.093 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account