Dobíjení

Více
14.06.2008, 10:28 #7 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Ja to mám zapojeno tak, že ze statoru S to vede na S, M vede na M a D ze statoru není zapojené druhý drát z D na relé(kontrolka dobíjení), jsem připoji na S. To vše poradil 505. A takhle to opravdu funguje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.06.2008, 19:55 #8 od 505
Odpověděl 505 pro téma Dobíjení
Ahoj,ja mám podobný problém, mám dvě relátka se čtyřmi vývody a po dvou kusech statoru i rotoru, ať to měním jak chcu tak mi to furt nechce nastartovat. Teda spouštěčem. Na nakopnutí to chytne na první šup. Nevíte náhodou čím by to mohle bít.
Zkusím odpojit to dobíjení z kontaktu S, ale pak to přestane dobíjet ne?
No zkusím uvidím,dík za rady, Jirka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.06.2008, 08:41 #9 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Záhada s dobíjením vyřešena. Problém nakonec nebylv relé a le ve statoru dynama. Po výměně za jiný je vše v pořádku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.06.2008, 19:13 #10 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Tak ani toto řešení se neosvědčilo. Kontrolka signalizuje, že dobíjí a baterie opravdu dostává, ale rapidně se zhoršilo startování. Po odpojení drátů co byly původně na kontaktu D baterie nedobíjí, ale jde startovat bez problémů. Neuměl by někdo poradit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.05.2008, 18:35 #11 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Ano. Nechal a bylo to špatně.Už jsem to vyřešil, alespoň doufám. Připojil jsem ';nadbytečné'; dráty na kontakt S.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.05.2008, 05:16 #12 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Nejdříve jsem položil dotaz tady a dočkati se nemoha jsem šel do dílny a přehodil relé. Ten drát ze statoru na relé a druhý z relé na kontrolku dobíjení, byly na relé spojenné, takže jsem je nachal spojené a ono to funguje. Přiznám se, že jsem se potom díval i na schéma zapojení na Tatrana, tam je kontrolka dobíjení vedena z kontaktu S. Ale co stím když to funguje?
www.mujweb.cz/www/prirucky/tatrans125_p/el_schema.jpg

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.102 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account