Kam s cívkou?

Více
01.08.2009, 17:45 #1 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma Kam s cívkou?
já ji mám v prostoru pod sedlem, mám stroj ČZ 175/502-05, jak je schránka na baterky, tak na levé straně, mohu dyžtak nafotit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Aleš
15.11.2008, 22:58 #2 od Aleš
Odpověděl Aleš pro téma Kam s cívkou?
Mám skůtr 501/05 a tam je cívka v motorovém prostoru za hlavou válce,na straně ventilátoru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
07.11.2008, 21:23 #3 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Kam s cívkou?
Originál vložil yax
Cívka byla původně instalována v prostoru za motorem ve výši hlavy válce na spodní příčce karoserie. Byl k ní špatný přístup. Instaloval jsem cívku tak, že jsem ';protáhl'; dráty od cívky a kabel svíčky do prostoru zavazadelníku a cívku uložil vedle baterie. Cívka je více chlazena a v případě závady jednoduchý přístup.
Hanuš Čermák.

Nemuzu si vzpomenout kde puvodne byla namontovana bakelitova zapalovaci civka, je na ni objimka s plochym drzakem.Je to typ CZ502.
A kdyby nekdo vedel, kde sehnat gumovy pasek na stazeni krytu rtetezu, tak budu rovnez vdecny za radu.


Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.11.2008, 19:54 #4 od Milan.
Odpověděl Milan. pro téma Kam s cívkou?
Dobry den.
Ja som svoj pouzil z lyzi. Volakedy sa s takymi paskami davali dokopy lyze. Doporucil by som oslovit starsich lyziarov,bezkarov urcite sa im podri nejaky pasok najst.Pripadne zajst do bazaru sportovych potrieb a hladat. Staci potom uz len vymenit hacik za ocko z druheho paru a je to.
Radoslav Adzima

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • yax
  • Autor tématu
06.11.2008, 18:50 #5 od yax
Odpověděl yax pro téma Kam s cívkou?
Nemuzu si vzpomenout kde puvodne byla namontovana bakelitova zapalovaci civka, je na ni objimka s plochym drzakem.Je to typ CZ502.
A kdyby nekdo vedel, kde sehnat gumovy pasek na stazeni krytu rtetezu, tak budu rovnez vdecny za radu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • yax
  • Autor tématu
06.11.2008, 18:44 #6 od yax
Kam s cívkou? vytvořil uživatel yax

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.088 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account