Problémy s převodovkou a spojk

Více
17.06.2009, 14:56 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma Problémy s převodovkou a spojk
Já mám u Maneta trochu podobnej problém a to ten, že mi pružina na řadičce nevrátí páku do správné polohy a pak mi také nejde řadit. Mohlo by to být i u čezety. Řazení je u těchto motorů podobné!Řeším to tak, že do té správné polohy musí páce pomoct sám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Marcel
17.06.2009, 12:37 #2 od Marcel
Odpověděl Marcel pro téma Problémy s převodovkou a spojk
Mně se teď stalo u úplně nově složeného skútru,že mi jde řadit buď nahoru nebo dolů,jinak pedál naráží na podlahu a nezařadím.Vůli v kloubech nemám, protože je to řazení 501 bez kloubů.Taky nevím,proč se to děje,jestli má převodovka nějaké větší potřeby na délku chodu řazení.Vyměnil jsem několik pák a žádná neřadila. Tak jsem to vyřešil trochu nevyteránsky.Dal jsem tam páku brzdy a nahoru i dolů řadím špičkou nohy jako u motorky a je po problémech.
Marcel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
13.06.2009, 09:55 #3 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Problémy s převodovkou a spojk
Pro Karlose i DavidaŠ : ještě bych zkusil zkontrolovat vůle čepu řadící páky v karoserii, vůle ve Faudikloubech na řadícím táhlu. Možná i seřídit na Faudikloubech správnou délku řadícího táhla. Pokud jsou vůle velké tak se celkově sčítají a nemusí být rychlost ';dořazena'; nebo nejde vyhodit. Pokud to bude v pořádku, platí Uďova definice - mechanická závada v převodovce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.06.2009, 08:01 #4 od skalav
Odpověděl skalav pro téma Problémy s převodovkou a spojk
Poradí někdo. KOupil jsem skutra od znameho a má problém. Je tam zařazená asi jednička a nejde vyřadit. co s tím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.11.2008, 23:05 #5 od radek
Odpověděl radek pro téma Problémy s převodovkou a spojk
Podle popisu, se ti možná lepí spojka! Jaká olej jsi dal do převodovky? Normálně se používá PP80 nebo PP90. Oba mám vyzkoušené a problémy nedělají. Pokud to nepřestane ani po výmeně oleje, tak to bude mechanická závada!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.11.2008, 20:16 #6 od arhipelag39
Problémy s převodovkou a spojk vytvořil uživatel arhipelag39
Když zařadím při rozjezdu jedničku, buď ihned vypadne, a nebo sebou skútr škubne, jako kdyby nebyla vymáčklá spojka. Takže se musím rozjíždět na 2 a tam problém není. Nevíte kde hledat problém? Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.087 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account