Chcíplá 502-ka

Více
20.09.2009, 18:03 #1 od Sante
Odpověděl Sante pro téma Chcíplá 502-ka
Tak po dlouhe dobe jsem zase tady s novinkami.
Vymenil jsem svicku,kondenzator a civku,sesteloval jsem precizne predstih a byl jsem to hned take projet.
najezdil jsem dnes okolo 100km bez jedine zavady.
Dalsi jizdu uz musim jet s Vami,protoze me moc mrzi,ze jsem nemohl do Zruce a do Strakonic.Ale posledni jizdu 10.10.chci jet.Mejte se pekne a diky za rady Standa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
14.08.2009, 20:59 #2 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Chcíplá 502-ka
Pro Dr. House
pozn. škoda, že neuvádíme na těchto stránkách jména.
Zkusil bych ještě vyměnit cívku. Pokud jste po nějakém čase opět nastartoval a motor jel, nemělo by být nic jiného. Snad ještě kondenzátor. Zkuste po jízdě cca 10 km sáhnout na cívku. Pokud je velmi teplá nebo horká, bude vadná. Až závadu odstraníte, podejte zde info. Jistě to bude zajímat i další.
Hanuš Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.08.2009, 20:12 #3 od Sante
Odpověděl Sante pro téma Chcíplá 502-ka
Nema jeste nekdo nejakou radu?DIKY

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10.08.2009, 13:09 #4 od Sante
Odpověděl Sante pro téma Chcíplá 502-ka

ja prave prehodil motory,ale svicku jsem prehodil z toho puvodniho,kde bez problemu jezdila.jinak benzinu mam dost.
nemohl by to byt kondenzator?procital sem tu vsechny diskuze,a neco podobneho tam bylo.jinak pro ostatni,nevite jak je dlouha original trubicka na palivovem kohoutu?aby to nechavalo dostatek rezervy,ale pritom nebyla moc dlouha a nesala vzduch?tot otazka?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.08.2009, 20:12 #5 od Milan.
Odpověděl Milan. pro téma Chcíplá 502-ka
Dobry den,
Ja by som tipol bud na nevhodnu sviecku, alebo na nizku hladinu benzinu v nadrzi. Mne to chytalo bublinu v benzinovej hadicke a hlavne pri nizkej hladine to chciplo. vyriesil som to novym vickom plavaku- privod benzinu kolenom(vicko z tatranu).
adkoslav

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.08.2009, 14:45 #6 od Sante
Chcíplá 502-ka vytvořil uživatel Sante
dobry den,tak sem vyjel se svoji 502-00 na vylet,najezdil jsem asi 50km,uz sem se blizil k domovu a zacalo se mi to dusit,prskat do vyfuku,az to uplne zdechlo.motor nesel vubec nastartovat,i kdyz starter tocil pekne,jen to sem tam prsklo do vyfuku.dotlacil sem ho domu,a asi po pul hodine me napadlo jej protocit.a motor naskocil.sel normalne do otacek a choval se uplne normalne.bohuzel,nemel sem uz cas to projet.nevite nahodou vcem by mohl byt problem?nechtel bych aby se mi problem opakoval.diky moc za rady Standa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.089 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account