Cestovanie vo dvojici na CZ 501

Více
05.01.2015, 16:42 #1 od elvis
Odpověděl elvis pro téma Cestovanie vo dvojici na CZ 501

Bohužel už neváží a neměří nic, jelikož již je min. 15 let po smrti.
Poznal jsem ho už jako staršího člověka a to měl min. 80 kg, ale nevím jak na tom byl zamlada, když byl v tom Bulharsku. Byl to soused z garáže a jednou mi říká mě ten skútr v garáži překáží, nechceš ho? Já ho tedy moc nechtěl, ale abych mu udělal radost, tak jsem ho vzal, za 1000 Kč. Taky jsem ho přehazoval sem tam a měl sto chutí ho prodat. Ale teď jsem rád, že ho mám. Chybí mi jen nechat udělat nový čep z. kyvky, nachromovat lišty, řadičku a páku z. brzdy a nějaké drobnosti a bude hotovo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.01.2015, 20:07 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma Cestovanie vo dvojici na CZ 501
Kolik ten majitel váží a měří.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.01.2015, 16:59 #3 od elvis
Odpověděl elvis pro téma Cestovanie vo dvojici na CZ 501
Předchozí majitel od kterého jsem skútr koupil asi před 20ti lety (a teprve teď ho renovuji) na něm byl s manželkou v Bulharsku a tvrdil, že bez problémů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.01.2011, 20:12 #4 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Cestovanie vo dvojici na CZ 501
2 dospeli na jendom skutru nebude o zazitku, ale tak trosku o trapeni, ze cesta proste neubiha. Pokud jste ale nadsenci, tak to zvladnete. O techniku bych se nebal, pokud mas repasi celeho podvozku, tak to bude ok, jen do zatacek to moc neklop, zadek ti bude plavat. :))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.01.2011, 15:25 #5 od bandit650
Odpověděl bandit650 pro téma Cestovanie vo dvojici na CZ 501
Trošku jsme se projeli s manželkou v sobotu na praseti.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.04.2010, 10:30 #6 od Martin_501
Odpověděl Martin_501 pro téma Cestovanie vo dvojici na CZ 501
Ahoj,
s cestováním na 501 mám poměrně bohaté zkušenosti, ale vždy jen v jednom a většinou s PAVem. Zpočátku jsem jezdil na 501 s přední vidlicí z 502 (dva klasické tlumiče), a poslední roky jezdím na 501/05 po renovaci v původním stavu, tj. se silentblokama v předu i vzadu. Pohodlí? Ve srovnání s 502 je tak poloviční, ale zase žádná tragédie. Na 501 mám objeto několik skútrjízd, tj. min. 5 denní akce a vždy víc jak 1000 km v kuse. Denní průměr je podle mě vhodný volit do 150 km. Jsou tu borci, kteří zvládnou klidně 300, ale to už není o pohodlí v podstatě celý den jen jedeš, nikde se moc nepodíváš. Na lámání km jsou jiný stroje :-)
Přeji hodně zážitků a pohodových km na 501 o))
Martin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.105 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account