řadící páka 502

Více
04.05.2010, 06:56 #1 od Miro
Odpověděl Miro pro téma řadící páka 502
Ahoj,
problematiku radiacej páky na 502-ke sme podrobne riešili na tomto mieste.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.05.2010, 20:47 #2 od Ládínek
Odpověděl Ládínek pro téma řadící páka 502
Ahoj
taky se vetřu do tohoto tématu s mým malým problémem. Mám 501/03 a nejde mi na řadičce nastavi tisíci hran, tak aby tam šli bez problémů všechy rychlosti- buďto mi tam nejde jednička a když to posunu o jeden zub, tak mám problém tam nacpat čtverku- nesmím tam mít gumovou návlečku a i tak to dá někdy zabrat.
Máte s tímto někdo zkušenosti??
Předem moc díky za rady

Zatím ahoj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.04.2010, 06:32 #3 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma řadící páka 502
Ahoj,schválně jsem se mrknul na tu řadičku na svým skutru jakej problém může nastat.Nejsem jasnovidec,ale uplně vidím jak se ti páka už krásně hejbá ,ale nejde vytáhnout protože máš zarezlej čep.Takže můžeš zkusit z vnitřní strany použít 13 nebo14 klíč a zkusit s tím čepem pootočit.Na mým skutru je ten čep z vnitřku na protilehých stranách upravenej,ale nevím jestli je to origo.A nahřát to musíš stoprocentně.Pokud ani takto s čepem neotočíš ani o milimetr tak provedes následující harakiri.Ničeho se neboj a navař na vnitřní stranu čepu kousek tyčky a počkáš až to schladne.Pak ale přádně nahřej okolí čepu a pootáčej s tou tyčkou.Můžeš to i poklepat zvenku,ale jedině gumovou peličkou nebo kovovou a přes kousek dřeva.A musí to jít. Tu tycku pak opatrně odbrousíš,ale přivařená musí bejt fest jinakti upadne.Dej pak vědět jak to šlo a jaks to vyndalPavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.04.2010, 18:15 #4 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma řadící páka 502
Ahoj musíš to rozhejbat.Já jsem to rozhejbával pár hodin a to jsem to prolíval týden před tím wédéčkem.Chce to velkou trpělivost.Vnejhorším případě zkus nahřát okolí páky třeba horkovzdušnou pistolí.takto jsem vybojoval bez násilí totálně zarezlej výfuk z hlavy,aniž bych to poničil.Tak vydrž a hodně štěstí.Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.04.2010, 11:14 #5 od Miro
Odpověděl Miro pro téma řadící páka 502
A v čom to viazne?
Nejde povoliť matka alebo nejde vysunúť čap?
V oboch prípadoch to chce opakovane aplikovať nejaké WD.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.04.2010, 17:21 #6 od ČUNIK
řadící páka 502 vytvořil uživatel ČUNIK
Nazdar..:-) potředoval bych poradit..:-) mám holou kastli celou obroušenou a zpravenou akort aby mohla jít do laku tak potřebuju sundat řadící páku ale nevím si rady..:-( přijmu a vyskouším jakoukoliv radu..:-) předem díky :-) s pozdravem Tomáš.:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.101 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account