MĚL NĚKDO PROBLEM PŘI CHROMOVÁNÍ STARÝCH VÝFUKU???

Více
05.05.2010, 14:15 #13 od 505
Nachronovat to samozřejně de, akorát se musí vypálit a zevnitř třeba vypískovat aby karbon neničil lázeň, samozřejmě že to chromaři neradi dělají. Jinak je ale lepší se nejdřív informovat kolik by to všechno stálo, příprava + chromování a zvážit jestli není lepší koupit novou repliku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.05.2010, 09:34 #14 od tommyangelo
Zdravím dneska mi otec povídal že někde četl že je problem při chromovaní starých vyfuku že to dělaji neradi že si těma starýma vyfukama zašpiní tu lázeň kde to chormujou nebo tak něco že si budu muset na svoji čz skůtra koupit nove vyfuky co je na tom pravdy já myslím že by to měly nachromovat normalně ne?aji stary vyfuk???díky za odpovědi kamaradi zlatí jsem tu chviličku a moc mi pomaháte a zato jsem moc vděčný tak proto se tu nebojím nic napsat a zeptat se vás už skušenych odborníku co máte léta praxe co já jsem hold začinajici zajíc:-DDD plus posílam foto kde jdou vidět vyfuky tak já snad myslím že chrom nanich pujde udělat dirave nejsou papir taky ještě nejsou ale horší jsou vložky vevnitř to je už fakt rezaví papír:-(nevím jestly pujdou senat nove???díky!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.078 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account