Čezeta 501/05

  • George
  • Autor tématu
10.08.2009, 21:55 #1 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta 501/05
Je to až neuvěřitelné, ale až teď jsem přišel na příčinu. Trvalo to tak proto, že jsem zaprvé neměl čas a za druhé jsem byl tak rozčarovaný neschopností to najít, že jsem se na to ani nechtěl podívat. Bylo to pitomé fouklé těsnění pod válcem. Trefil by mě šlak co jsem všechno vyzkoušel a taková blbost. Píšu to jen proto, že jsem tuto diskusi vyprovokoval a proto, aby se i další poučili.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
23.07.2006, 10:16 #2 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta 501/05
Jo díky za radu, zkusím všechno možné. Takové počasí a já nepojedu? Kdybych tam měl přidělat šlapátka... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
23.07.2006, 05:16 #3 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta 501/05
Taxem vyměnil to gufero, zkouška na místě (studený motor) OK. Tak jsem to riskl a vyjel na sraz do Rakouska bez zkušební jízdy. No a málem mě trefil šlak. Zase po zahřátí otáčky jak svi.a.Navíc, asi jak jsem pohnul statorem dynama při demontáži jsem asi rozšteloval předstih, tak to netáhlo - na rovině 50 do mírného kopce na dvojku až jedničku. No prostě horor. Už nevím co mám dělat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
19.07.2006, 19:00 #4 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta 501/05
Díky, díky chlapi.V katalogu už jsem si našel tu velikost gufera. V pátek na to vletím bo v sobotu chcu jet na Grosse Oldtimer sraz do Rakouska.Jestli budete někde poblíž Mikulova zajeďte též. Je to jen kousek od hranic.Projede se Drasenhofenem, za ním je zámek, před zámkem odbočit doprava a následuje vesnice Stutzenhofen a tam mají cihelnu, kde se to odehrává - staré motorky, auta, traktory atd. Jede nás tam z Mikulova asi 6 strojů (teda jen já na Čezetě) Jo a je to už aj v pátek až do neděle. Dá se jet jen na občanku. Vemte si pár eur, třeba tam budou něco zajímavého prodávat nebo jen tak na občerstvení. Má být 35°C.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Jiras175
19.07.2006, 13:19 #5 od Jiras175
Odpověděl Jiras175 pro téma Čezeta 501/05
Doporučuju břit i vnějšek Gufera lehce naolejovat. Líp to tam vnáčkneš a nestrhne se ti ten břit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
18.07.2006, 18:32 #6 od George
Odpověděl George pro téma Čezeta 501/05
Waw, díky, byl jsem líný si lehnout pod mašinu a zjišťovat jak na to gufero. Pokud to jde natlačit přes hřídel zvenku tak je to sqělé.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.084 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account