Demontáž panelu

Více
30.07.2009, 11:38 #1 od brigante36
Odpověděl brigante36 pro téma Demontáž panelu
Dobrý deň. Ja som začal renovovať skútra, mal by to byť typ 501/05 (už má dynamostartér). Nemám však držiak kontroliek. Na karosérii bol len ten hliníkový háčik, a v
tom tie plastové časti kontroliek. Nemohol by mi niekto z Vás prosím poslať fotku toho držiaku žiaroviek a najlepšie, aj ako je prichytený (predpokladám, že asi tiež tými 3 šrúbami, ako ten hliníkový háčik). Ďakujem. Moja e-mailová adresa je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
27.10.2007, 14:24 #2 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Demontáž panelu
Originál vložil Chmatal

Dobrý den,prosím Vás chtěl jsem se zeptat,při nandavání řetězu se musí rozmontovat celý ten kryt nebo se dá protáhnout řetěz?A prosím Vás chybí mi ten plechový mezikus mezi motorem a hliníkovou kyvkou,prý je silnější než na 502?Děkuji

Neuvedl jste typ stroje, předpokládám, že jde o 501. Teoreticky jde nový řetěz protáhnout tak, že na starý přes spojku řetězu napojíte nový řetěz. Jenže asi těžko rozpojíte spojku řetězu, je ';schovaná'; v Al obalu. Stejně tak bude těžké spojit nový řetěz, napínák v krytu Vám bude řetěz trvale natahovat. Snad při velké dávce šikovnosti a trpělivosti se to podaří. Plechový mezikus /motor-Al náhon / snad někde na burze, ale nikdy jsem jej na burze neviděl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.10.2007, 07:01 #3 od Dněpr
Odpověděl Dněpr pro téma Demontáž panelu
Dobrý den,prosím Vás chtěl jsem se zeptat,při nandavání řetězu se musí rozmontovat celý ten kryt nebo se dá protáhnout řetěz?A prosím Vás chybí mi ten plechový mezikus mezi motorem a hliníkovou kyvkou,prý je silnější než na 502?Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
26.10.2007, 17:46 #4 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Demontáž panelu
Háček s kontrolkama se dával již na typ skútru 501/01, který postrádal hodiny a místo nich byl bošák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.10.2007, 14:54 #5 od radek
Odpověděl radek pro téma Demontáž panelu
Originál vložil Chmatal

Děkuji za informace,a chtěl jsem se ještě zeptat,zdali 501-03 měl ten háček s kontrolkama nebo jenom kontrolky(ty veliké)?

Já mám na ní už háček s kontrolkama, ale je možné, že některé budou mít ještě ty velké kontrolky. Dávalo se tam co zrovna bylo na skladě!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.10.2007, 07:02 #6 od Dněpr
Odpověděl Dněpr pro téma Demontáž panelu
Děkuji za informace,a chtěl jsem se ještě zeptat,zdali 501-03 měl ten háček s kontrolkama nebo jenom kontrolky(ty veliké)?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.091 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account