Jízda na skutru 501

Více
21.05.2009, 19:22 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma Jízda na skutru 501
S chlazením by neměl být problém, stačí pořádně mazat kvalitním olejem (nikdy ne sintetika, ale pořádnej minerál) a pro jistotu udělat dekarbonizaci (i hlavu, pod pístníma kroužkama a výfuky), pak by mělo všechno fugovat jak má. Taky neporučuju podtáčet motor, ale včasným řazením udržovat optimální otáčky ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.05.2009, 09:09 #2 od Nika
Odpověděl Nika pro téma Jízda na skutru 501
Mám 501 bez ventilátoru po tátovi. Začínal jsem na něm v letech 1993-1995. Nikdy nebyl problém s chlazení, a že jsem ho jako mladej kluk nijak nešetřil a dával mu co proto. Můj táta s ním byl v r.1963 v Yugoslávii na dovolené, takže naloženej a říkal že to nebyl žádný problém. Nic se neboj...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
05.12.2007, 16:10 #3 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Jízda na skutru 501
Já jsem s 501 bez ventilátoru najel jen pár km, ale při běžné jízdě podle mě není sebemenší problém. Jedině snad při popojíždění přes město, ale to nesvědčí žádnýmu stroji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.12.2007, 12:17 #4 od martin kočí
Odpověděl martin kočí pro téma Jízda na skutru 501
Novlstnim 501 bez ventilatoru a myslim si ze problem nebude, tedy alespon ja ho nikdy nemnel. Motor se zas tak netoci aby se neuchladil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr Chmátal
  • Autor tématu
03.12.2007, 10:19 #5 od Petr Chmátal
Jízda na skutru 501 vytvořil uživatel Petr Chmátal
Dobrý den,chtěl jsem se Vás zeptat zdali někdo máte zkušenosti z jízdy na 501 bez ventilátoru,jak to funguje do kopce atd.Nedávno jsem ho koupil.Bydlím v podhůří v Teplicích.Ten dědula od kterého jsem to kupoval říkal že není žádný problém ,najel 10500 km.
Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.108 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account