Rozměrů čepů zadní kyvky 502

Více
20.03.2013, 15:22 #1 od 505
Odpověděl 505 pro téma Rozměrů čepů zadní kyvky 502
Ocelový pouzdra se opírají o ty velký podložky, délka ocelového pouzdra záleží na eventuelním opotřebení bronzových pouzder, nech je udělat o něco delší než bronzové pouzdro, až se ta vidlice stáhne aby to mělo vůli a mohlo to chodit. Nový ocelový ani bronzový pouzdro jsem v ruce nikdy neměl, tak rozměry neznám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.03.2013, 16:57 #2 od Preceda
Odpověděl Preceda pro téma Rozměrů čepů zadní kyvky 502
Díky za info, jak píšu níže, stačí mi vnitřní průměr a délka. Tyhle rozměry si myslím nepodléhají významnému opotřebení. Potřebuju jet zítra k soustružníkovi a mám u sebe jen kyvku. Takže pozměním svůj dotaz: délka pouzder je teda o nějakou desetinu větší, než bronzové futro? Já si nevzpomínám, jak je to složený, jestli se ocelový pouzdra opírají o ty velký podložky nebo přímo do kastle.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.03.2013, 15:34 #3 od 505
Odpověděl 505 pro téma Rozměrů čepů zadní kyvky 502
Jestli máš kývačku a hřídel tak rozměry nepotřebuješ, a stejně když ti to tady někdo oměří tak dostaneš rozměry opotřebeného dílu. Na hřídeli je to volně s vůlí cca 0,5mm pruměr je potřeba vybrousit stejnak na bronzový pouzdro aby to šlo vsuvně, a zbývá ti délka. Tu udělej podle rozpěrky a na které drží motor a podložek, nebo spíše podle délky bronzového pouzdra s malým přesahem. Pouzdra musí být z kvalitního materiálu, kalené a broušené na kulato, jinak to nic nevydrží.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.03.2013, 11:41 #4 od Preceda
Odpověděl Preceda pro téma Rozměrů čepů zadní kyvky 502
Ahoj, vyjádřil jsem se nepřesně. Potřebuju rozměry ocelových pouzder, které jsou uložené v bronzových pouzdrech zalisovaných v kývačce. V katalogu č.10 - rozpěrné kroužky. Potřebuju vnitřní průměr a délku, kývačku s futry vezu s sebou soustružníkovi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
18.03.2013, 22:24 #5 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Rozměrů čepů zadní kyvky 502
Ahoj, na typu 502 je pouze jedna osa na zadní kývačce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.03.2013, 19:29 #6 od Preceda
Rozměrů čepů zadní kyvky 502 vytvořil uživatel Preceda
Zdravím všechny skútristy.
Prosím potřeboval bych změřit čepy zadní kyvky u prasete typ 502. Byly mi odcizeny, potřebuju si je nechat u soustružníka vyrobit a jaro se blíží. Kdyby někdo měl rozměry o-kroužků do vidlic, tak beru taky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.133 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account