PAV 40

Více
23.03.2021, 08:27 #1 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma PAV 40
Jitulko, kontakt na admina stránek je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tam mu napiš, měl by ti odpovědět.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.03.2021, 19:48 #2 od Jitka
Odpověděl Jitka pro téma PAV 40
Buď jsem levá nebo nevím, jak se do tabulky dostat. Nejde mi hlavně pustit kontakt na těch stránkách tak, abych poslala svoje údaje o PAV 41, kterého mám a jezdím s ním.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.02.2021, 18:57 #3 od rudy 213
Odpověděl rudy 213 pro téma PAV 40
Zdravim, tuhle tabulku jsem viděl , ale nenapadlo mně že je tam 80% vozíků. Mno tak ja se tam nějak vsunu :) , díky za odpověď.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.02.2021, 12:27 #4 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma PAV 40
Nedávno jsem řešil podobný problém. Tady na této stránce si najdi volné číslo jawarmaniak.wz.cz/technika/pavy.html Je zde zaregistrováno asi 80 % lidí s Pavem. Já osobně tu mám dva;)

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.02.2021, 22:40 #5 od rudy 213
PAV 40 vytvořil uživatel rudy 213
Zdravím, řeším problém s výrobním číslem na PAV 40. Asi před 12ti lety jsem koupil Jawu se sajdou a pavem, oboje jsem odpojil a nechal v garaži a jezdil jen s Jawou, teď dodělavam čuníka se kterym bude jezdit žena a tudíž došlo na to, že když pojedem někam třeba na víkend tak kam s věcma. Vyhrabal jsem tedy pavika že ho dám do pojízdného stavu. Teď jsem zjistil že se jedná o serii z AVIA Letňany, pneu Barum Aero, profil na vidlici , pružinové štelovaní atd. Bohužel se štítku zbylo něco spíš jako rozpadající se alobal a rám silně zkorodován, nicméně tam kde má být vyražené číslo jsou blbě čitelné dvě nuly a pak už prostě nic. Jak tohle řešíte, abych tedy zachoval RV 61-62, tak si za ty nuly mam něco dovyrazit? Pav neni nikde evidovan takže v podstatě je to asi jedno, ale nechci se trefit do čísla který někdo třeba má. Díky za radu, Ruda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.090 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account