Přední Světlomet

Více
25.06.2009, 06:32 #1 od ANTONIUS
Odpověděl ANTONIUS pro téma Přední Světlomet
Skoro si myslím, že pokud někdo nutně potřebuje podštítek, nemusel by ho na skútr upevňovat za pomocí origo držáků, ale např. oboustrannou lepicí páskou, nebo hruběji za pomoci šroubků, či nýtů, které se možná i původně předpokládaly k použití pro zpevnění uchycení držáků.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.06.2009, 20:48 #2 od alda
Odpověděl alda pro téma Přední Světlomet
Lepící pásce bych nevěřil. Jde mi pouze o to, jak to vypadá a vyrobit si něco podobného, třeba jako kryt na ty šroubky ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.06.2009, 19:00 #3 od luda
Odpověděl luda pro téma Přední Světlomet
Ptal jsem se na výrobu držáků podštítku pána který prodává plexi v Brně, a dověděl se že výroba je tak náročná že by se mohl jeden kus dostat na více než 300kč. Což by asi nebylo lukrativní :-) Nicméně za ten nákres se taky přimlouvám

Originál vložil pavel_v

Nemá někdo ze šťastných majitelů možnost demontovat , oměřit a vytvořit náčrtek ? Podštítky nabízí kde kdo , ale tyhle držáky jsem zatím nesehnal ...


Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.06.2009, 17:16 #4 od alda
Odpověděl alda pro téma Přední Světlomet
Nemá někdo ze šťastných majitelů možnost demontovat , oměřit a vytvořit náčrtek ? Podštítky nabízí kde kdo , ale tyhle držáky jsem zatím nesehnal ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.06.2009, 16:57 #5 od ANTONIUS
Odpověděl ANTONIUS pro téma Přední Světlomet
Přesně tak, normálně jsou držáky podštítku 2 a plech vlastně obepínají. Nicméně, pokud jsou rozlomené, stále je možné je upevnit na plech již zmíněnými šrouby, či nýty a nic nemusí být poznat.
Přidávám ještě jeden nalezený detailnější obrázek: tento obr.
Tak se mi nepovedlo nakopírovat jen ten jediný obrázek, ale celou stránku z Aukra, takže je to ten 5. obrázek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.06.2009, 14:23 #6 od luda
Odpověděl luda pro téma Přední Světlomet
Taktéž děkuji za pomoc. Šlo mi spíš o nějaké detailnější fota. Vyděl jsem dva držáky těchto podštítků na proděj a byli ve 4 kusech, což tedy podle slovního výkladu znamená že byli odlomené od sebe, jestli jsem to dobře pochopil a právě o tuhle informaci mi šlo :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.097 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account