Přední Světlomet

Více
24.06.2009, 06:44 #7 od ANTONIUS
Odpověděl ANTONIUS pro téma Přední Světlomet
Originál vložil Mmbady

To Uďa: Děkuji za odpověd a za pomoc.

Ještě bych vás rád poprosil je li to možné o nějakou detailnější fotečku držáku plexi podštítku. Nějak mi není úplně jasné jak to vše drží pohromadě . Předem děkuji

Fotečkou, bohužel, posloužit nemohu, ale třeba se dá najít někde ve fotogalerii. Slovně to vypadá následovně: plastové úchyty (trochu podobné nerozevíratelným kolíčkům na prádlo), které jsou upevněné na zadní straně podštítku, je třeba narazit na osazení plechu před řidítky. Pokud si pamatuju, tak abych to tam před těmi lety dostal, tak jsem úchyty nahříval v horké vodě. No a nakonec zaklaply přes ztluštělý okraj ochranného plechu. Perfekcionisti mohou ještě připravenými otvory v úchytech provrtat okraj předního ochranného plechu a podštítek k němu přišroubovat, nebo přinýtovat. Ale držel dobře i bez toho...
tento obr.
...a zde jsem na ukázku, že kdo hledá, najde, přiložil snímek hned 3 skútrů s podštítky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.06.2009, 19:49 #8 od luda
Odpověděl luda pro téma Přední Světlomet
To Uďa: Děkuji za odpověd a za pomoc.

Ještě bych vás rád poprosil je li to možné o nějakou detailnější fotečku držáku plexi podštítku. Nějak mi není úplně jasné jak to vše drží pohromadě . Předem děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.06.2009, 06:35 #9 od radek
Odpověděl radek pro téma Přední Světlomet
Na 501 by mělo být to druhé světlo co popisuješ. To první, u kterého sklo přesahuje rámeček, by mělo být až na 502-kách. Dneska je ovšem zázrak vidět čezetu s origo světlem. To světlo je celkem na ráně a tak je na většině strojů již vyměněné. Já osobně bych si s tím nedělal až tak veliké starosti, dokonce si myslím, že i veteránská testační komise by s jiným světlem nedělala problémy. Hlavně aby tam bylo světlo co tam dobově patří.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.06.2009, 17:22 #10 od luda
Přední Světlomet vytvořil uživatel luda
Dobrý den, potřeboval bych trošku poradit ohledně předního světla paraboly a rámečku. Mám dva skůtry a každý má jiné světlo a jiný rámeček, ať tápu jak tápu, nemůžu přijít na to jaké tam má být opravdu originál. Po rozebrání jsem zjistil že jsou upravené k tomu aby tam seděli což znamená že originál nejsou. Podle fotek se to taky moc poznat nedá. Mám dojem že by tam mělo být sklo které má dole půl kruhy ??? Co se týče rámečku, mám jeden který má převic cez sklo a jeden který sklo jen obepíná a i se sklem tvoří bouli. může mi prosím někdo poradit mám 501/05ku. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.085 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account