Přívod benzínu

Více
07.05.2009, 18:09 #1 od alda
Odpověděl alda pro téma Přívod benzínu
Zdravíčko, mám doma nádrž s trubičkou pod nadrž i bez trubičky. S jistotou můžu říct pouze , že na zcela originálním ČZ 502/05 deLuxe rv. 1963 je nádrž bez trubičky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
06.05.2009, 06:44 #2 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Přívod benzínu
Dostali sa mi do rúk dva druhy odvzdušňovacích šróbov. Jeden vyvrtaný zospodu a druhý zvrchu. Oba majú i kolmú bočnú dierku cez závit. Ktorý je originál? Oba?
Keďže zospodu nádrže vystupuje kovová trubička, asi na odvod prípadného benzínu, predpokladám, že otvor má byť zospodu. Ale ako to tam funguje? Akosi si to nedokážem predstaviť. Je niekde od toho nákres, najlepšie prierez? Je to rozdielne pre jednotlivé typy 501,502...?
Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.06.2008, 15:58 #3 od Milan.
Odpověděl Milan. pro téma Přívod benzínu
Originál vložil pavel_v

Zdravíčko, je po odšroubování odvzdušňovacího šroubku nádrže otvor průchozí a nebo má matka dno ? Po předchozím majiteli tam zůstal upilovaný nevrtaný šroub a tahám ho po kouskách ven ... A ještě: je lepší snažit se nádrž zavařit (trochu kape) a nebo sehnat lepší ??

Ahoj.
Ja som na svojej 502ke odvzdusnovaciu skrutku vyrobil.V katalogu som nasiel ze je oproi ostatnym dlhsia, tak som dal M6x20 a prevrtal dieru 2,5mm po celej dlzke. Nemam problem s benzinom do karburatora a ani mi nestrieka benzin po nadrzi ako ked som tam nemal nic. Co s nadrzou je asi otazka moznosti a miesta defektu. Mozne su obe varianty.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.06.2008, 19:06 #4 od alda
Odpověděl alda pro téma Přívod benzínu
Zdravíčko, je po odšroubování odvzdušňovacího šroubku nádrže otvor průchozí a nebo má matka dno ? Po předchozím majiteli tam zůstal upilovaný nevrtaný šroub a tahám ho po kouskách ven ... A ještě: je lepší snažit se nádrž zavařit (trochu kape) a nebo sehnat lepší ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • jirkacr
  • Autor tématu
13.07.2006, 11:19 #5 od jirkacr
Odpověděl jirkacr pro téma Přívod benzínu
Tak nakonec byl pěkně ucpanej kohot v nádrži. Netek ...jen kapal. Už zase lítám

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • jirkacr
  • Autor tématu
12.07.2006, 09:15 #6 od jirkacr
Odpověděl jirkacr pro téma Přívod benzínu
Tak jsem vše předělal a koktá to stejně......karbec pude ven a musím ho vyčistit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.090 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account