Přívod benzínu

  • jirkacr
  • Autor tématu
04.07.2006, 04:58 #7 od jirkacr
Odpověděl jirkacr pro téma Přívod benzínu
Děkuji děkuji

Vtom odvzdušňováku by to být mohlo, měl jsem sundanej nosič a dával jsem nový gumičky pod šroub. Jinak už se pracuje na bočním nátoku do plovákový komory.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
21.06.2006, 20:02 #8 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Přívod benzínu
Ak sa to po určitom čase rozbehne, je to bod č.1. Stačí opatrne jazdiť s povoleným víčkom nádrže, aby tam išiel vzduch. Ak to beží, závada je v tom odvzdušňováku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
21.06.2006, 16:48 #9 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Přívod benzínu
Zdravim. Trochu neco podobneho jsem resil nedavno.
Tak za
1. Zkus vymontovat odvzdusnovaci sroub z nadrze, a projet to bez nej. Jednoznacne vyloucis ucpane odvzdusneni. Dirka ve sroubu se mohla ucpat.
2. Vice pravdepodne, privod benzinu/hadicka ti vytvari ';sifon';, tzn. nejsou vyrovnane hladiny, nekde je privod prilis vysoko/vys nez kohout nadrze. Pri plne nadrzi ti to pretlak srovna, ale jinak je problem. Zkus zkratit hadicku a nedavat ji moc vysoko. Je rozdil ve vedeni 501 a 502.
3. Na prvni pohled malo viditelna zavada, mas ohlodanou jehlu plovaku, tu spicku ktera ti pri naplneni preplavovaci komory zavira privod benzinu. Zkus jiny plovak. Me tohle delalo.
4. Mas nekde pricpanou hadicku, skriplou, nebo tak neco. Vymenit cely privod.
5. Mas pricpane sitko v samotnem palivovem kohoutu. Vytahnout kohout, profoukat, a pri te prilezotosti proplachnout nadrz. Nejspis bude plna bordelu.

Nektera ze zavad to musi byt.

Jeste mala rada. Je dobre vylit stary benzin a natankovat novy. Pokud se jedna o nekolikalety benzin, nedivim se, ze to nejede, he. Doporucuji pouzit palivovy filtr, staci papirovy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • jirkacr
  • Autor tématu
21.06.2006, 08:55 #10 od jirkacr
Přívod benzínu vytvořil uživatel jirkacr
Zdravím, stal jsem se majitelem skutru ČZ 502 po otci a mám takovej problém. Nastartuju, ujedu cca 2 km a chcípne to. Chvíli počkám, nastartuju...blafe až se rozjede a tak se to opakuje.... Na plnou nádrž to jede bez problému. Teď jsem cca v polovině a začalo to takhle blbnout. Myslím si, že je to způsobeno přívodem benzínu do karburátoru zhora, protože ta hadička tam vytváří ';sifon'; a když projedu zatáčku tak si nacucne vzduch a ten pak sedí v tom sifonu.
Chci se zeptat jak máte vyřešený přívod paliva do karburátoru?????

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.078 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account